Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FK Crvena Zvezda
Streaki - FK Crvena Zvezda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FK Crvena Zvezda — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)
Streaki - Radnicki NIS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Radnicki NIS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Radnicki NIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Radnicki NIS — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Radnicki NIS — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Radnicki NIS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Radnicki NIS — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Radnicki NIS — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Radnicki NIS — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - FK Crvena Zvezda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FK Crvena Zvezda — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Radnicki NIS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 11.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Radnicki NIS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Crvena Zvezda jest o 44% lepsza niż Radnicki NIS pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Crvena Zvezda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.70 | 3.05 |
Strzelone | 2.70 | 1.70 | 2.20 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 55% | 65% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 19.57 | 20.71 | 20.14 |
Śr. faule/mecz | 9.33 | 12.88 | 11.00 |
| Radnicki NIS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 53% | 48% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 12.70 | 10.90 | 11.80 |
Śr. faule/mecz | 13.20 | 14.30 | 13.75 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Zemun2-0
- 27.08.2026Lvs Plzen1-4
- 23.08.2026Wvs Cukaricki4-0
- 20.08.2026Wvs Plzen3-0
- 11.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva0-2
- 08.08.2026Wvs Novi Pazar2-0
- 04.08.2026Lvs Hapoel Beer Sheva0-1
- 29.07.2026Wvs Larne5-0
- 26.07.2026Wvs Vojvodina3-1
- 21.07.2026Wvs Larne4-0
- 29.08.2026Dvs Radnicki 19231-1
- 22.08.2026Lvs Macva0-1
- 16.08.2026Dvs IMT Novi Beograd0-0
- 02.08.2026Wvs Zemun1-0
- 25.07.2026Lvs Cukaricki0-2
- 17.07.2026Lvs Železničar Pančevo1-2
- 24.05.2026Wvs FK Spartak Zdrepceva KRV2-1
- 16.05.2026Wvs TSC Backa Topola2-1
- 10.05.2026Wvs Mladost Lucani1-0
- 03.05.2026Wvs Napredak1-0
Progi bramkowe
| FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
| FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.95 (37/40) | 7.71 (17/20) | 8.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 70% (26/37) | 59% (10/17) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 59% (22/37) | 53% (9/17) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 32% (12/37) | 35% (6/17) | 30% (6/20) |
Over 9.5 Corners | 27% (10/37) | 24% (4/17) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 14% (5/37) | 18% (3/17) | 10% (2/20) |
Over 11.5 Corners | 8% (3/37) | 12% (2/17) | 5% (1/20) |
Over 12.5 Corners | 3% (1/37) | 0% (0/17) | 5% (1/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/37) | 0% (0/17) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/37) | 0% (0/17) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.67 | 5.35 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 187 | 107 | 80 |
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.45 | 2.75 | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 138 | 55 | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Radnicki NIS notuje o 14% wyższy wynik niż FK Crvena Zvezda pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.55 (40/40) | 4.25 (20/20) | 4.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 182 | 85 | 97 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Crvena Zvezda | Radnicki NIS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

