Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy UTS Rabat
Streaki - UTS Rabat
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- UTS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- UTS Rabat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- UTS Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- UTS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- UTS Rabat — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- UTS Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- UTS Rabat — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- UTS Rabat — powyżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- UTS Rabat — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Difaa EL Jadida
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Difaa EL Jadida — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Difaa EL Jadida — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Difaa EL Jadida — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Difaa EL Jadida — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Difaa EL Jadida — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Difaa EL Jadida — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Difaa EL Jadida — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Difaa EL Jadida — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Difaa EL Jadida — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Difaa EL Jadida — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - UTS Rabat
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 UTS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — powyżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 UTS Rabat — powyżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
Serie - Difaa EL Jadida
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Difaa EL Jadida — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Difaa EL Jadida — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Difaa EL Jadida — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Difaa EL Jadida — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Difaa EL Jadida — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Difaa EL Jadida — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Difaa EL Jadida jest o 75% lepsza niż UTS Rabat pod względem odsetku wygranych meczów.
| UTS Rabat | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.50 | 2.40 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Difaa EL Jadida | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.60 | 1.95 |
Strzelone | 1.20 | 0.70 | 0.95 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Lvs Hassania Agadir0-1
- 17.06.2026Wvs CODM Meknès2-0
- 14.06.2026Dvs Raja Casablanca1-1
- 09.06.2026Wvs CR Khemis Zemamra1-0
- 01.06.2026Dvs Kawkab Marrakech0-0
- 23.05.2026Wvs Yacoub El Mansour2-1
- 10.05.2026Lvs Maghreb Fès0-1
- 07.05.2026Lvs Renaissance Berkane3-4
- 03.05.2026Lvs FUS Rabat0-2
- 30.04.2026Wvs Olympique Dcheïra2-1
- 21.06.2026Wvs Wydad AC1-0
- 17.06.2026Lvs Maghreb Fès1-2
- 12.06.2026Dvs Olympique Dcheïra2-2
- 08.06.2026Dvs FUS Rabat0-0
- 04.06.2026Lvs FAR Rabat1-2
- 23.05.2026Dvs Olympique Safi1-1
- 10.05.2026Dvs Ittihad Tanger1-1
- 07.05.2026Dvs Hassania Agadir2-2
- 03.05.2026Lvs Raja Casablanca0-1
- 30.04.2026Wvs CR Khemis Zemamra2-1
Progi bramkowe
| UTS Rabat | Difaa EL Jadida | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| UTS Rabat | Difaa EL Jadida | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| UTS Rabat | Difaa EL Jadida | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. UTS Rabat notuje o 55% wyższy wynik niż Difaa EL Jadida pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | UTS Rabat | Difaa EL Jadida | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.38 (32/32) | 6.71 (14/14) | 4.33 (18/18) |
Over 0.5 Cards | 100% (32/32) | 100% (14/14) | 100% (18/18) |
Over 1.5 Cards | 97% (31/32) | 100% (14/14) | 94% (17/18) |
Over 2.5 Cards | 94% (30/32) | 100% (14/14) | 89% (16/18) |
Over 3.5 Cards | 78% (25/32) | 93% (13/14) | 67% (12/18) |
Over 4.5 Cards | 56% (18/32) | 86% (12/14) | 33% (6/18) |
Over 5.5 Cards | 47% (15/32) | 86% (12/14) | 17% (3/18) |
Over 6.5 Cards | 28% (9/32) | 50% (7/14) | 11% (2/18) |
Over 7.5 Cards | 16% (5/32) | 21% (3/14) | 11% (2/18) |
Total Cards | 172 | 94 | 78 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | UTS Rabat | Difaa EL Jadida | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

