Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Yacoub El Mansour
Streaki - Yacoub El Mansour
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yacoub El Mansour — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Yacoub El Mansour — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Yacoub El Mansour — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Yacoub El Mansour — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Streaki - Raja Casablanca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Raja Casablanca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Raja Casablanca — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Raja Casablanca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Raja Casablanca — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Raja Casablanca — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Raja Casablanca — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Yacoub El Mansour
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yacoub El Mansour — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Raja Casablanca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Raja Casablanca — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raja Casablanca — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Raja Casablanca jest o 150% lepsza niż Yacoub El Mansour pod względem odsetku wygranych meczów.
| Yacoub El Mansour | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.00 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
BTTS % | 100% | 60% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Raja Casablanca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs Olympique Safi1-0
- 18.06.2026Wvs Hassania Agadir2-1
- 14.06.2026Lvs Ittihad Tanger1-2
- 09.06.2026Dvs CODM Meknès1-1
- 03.06.2026Lvs CR Khemis Zemamra1-2
- 23.05.2026Lvs UTS Rabat1-2
- 11.05.2026Wvs Kawkab Marrakech2-1
- 08.05.2026Dvs Olympique Dcheïra1-1
- 04.05.2026Dvs Renaissance Berkane1-1
- 29.04.2026Wvs Wydad AC2-1
- 21.06.2026Wvs CODM Meknès2-1
- 17.06.2026Wvs CR Khemis Zemamra4-3
- 14.06.2026Dvs UTS Rabat1-1
- 09.06.2026Lvs Kawkab Marrakech0-2
- 03.06.2026Lvs Renaissance Berkane0-1
- 24.05.2026Wvs Olympique Dcheïra1-0
- 09.05.2026Lvs Wydad AC0-1
- 06.05.2026Wvs Maghreb Fès2-0
- 03.05.2026Wvs Difaa EL Jadida1-0
- 30.04.2026Lvs FAR Rabat1-2
Progi bramkowe
| Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 4.00 (1/40) | 4.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 4.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Earned | 4 | 4 | — |
| Ogółem | Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 0.00 | 0.00 | — |
More Corners Than Opponent | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 0 | 0 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.53 (15/15) | 0.00 (1/1) | 4.86 (14/14) |
Over 0.5 Cards | 93% (14/15) | 0% (0/1) | 100% (14/14) |
Over 1.5 Cards | 93% (14/15) | 0% (0/1) | 100% (14/14) |
Over 2.5 Cards | 80% (12/15) | 0% (0/1) | 86% (12/14) |
Over 3.5 Cards | 73% (11/15) | 0% (0/1) | 79% (11/14) |
Over 4.5 Cards | 60% (9/15) | 0% (0/1) | 64% (9/14) |
Over 5.5 Cards | 27% (4/15) | 0% (0/1) | 29% (4/14) |
Over 6.5 Cards | 20% (3/15) | 0% (0/1) | 21% (3/14) |
Over 7.5 Cards | 7% (1/15) | 0% (0/1) | 7% (1/14) |
Total Cards | 68 | 0 | 68 |
Highest in a Match | 8 | 0 | 8 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Yacoub El Mansour | Raja Casablanca | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

