Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Manchester United
Streaki - Manchester United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Manchester United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Manchester United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Manchester United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Manchester United — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Manchester United — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Manchester United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Manchester United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Manchester United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Manchester United — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Manchester United — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Manchester United — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Manchester United — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Manchester United — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Manchester United — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Manchester United — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Manchester United — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Manchester United — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Manchester City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Manchester City — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Manchester City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Manchester City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Manchester City — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Manchester City — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- Manchester City — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Manchester City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Manchester City — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Manchester City — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Manchester City — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Manchester City — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Manchester City — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Manchester United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Manchester United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — poniżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester United — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Manchester City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Manchester City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — powyżej 7.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Manchester City — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Manchester City jest o 15% lepsza niż Manchester United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Manchester United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.60 | 3.10 |
Strzelone | 2.30 | 1.70 | 2.00 |
Stracone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 53% | 51% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 21.25 | 9.67 | 15.12 |
Śr. faule/mecz | 10.38 | 9.11 | 9.71 |
| Manchester City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.80 | 2.95 |
Strzelone | 2.30 | 2.00 | 2.15 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | 63% | 64% | 64% |
Śr. strzały/mecz | 17.60 | 18.40 | 18.00 |
Śr. faule/mecz | 9.60 | 10.70 | 10.15 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Ipswich5-2
- 22.08.2026Lvs Hull City0-2
- 01.08.2026Wvs Atletico Madrid2-1
- 24.07.2026Wvs Rosenborg5-0
- 18.07.2026Lvs Wrexham0-1
- 24.05.2026Wvs Brighton3-0
- 17.05.2026Wvs Nottingham Forest3-2
- 09.05.2026Dvs Sunderland0-0
- 03.05.2026Wvs Liverpool3-2
- 27.04.2026Wvs Brentford2-1
- 28.08.2026Wvs Crystal Palace4-1
- 23.08.2026Wvs Bournemouth2-1
- 24.05.2026Lvs Aston Villa1-2
- 19.05.2026Dvs Bournemouth1-1
- 16.05.2026Wvs Chelsea1-0
- 13.05.2026Wvs Crystal Palace3-0
- 09.05.2026Wvs Brentford3-0
- 04.05.2026Dvs Everton3-3
- 25.04.2026Wvs Southampton2-1
- 22.04.2026Wvs Burnley1-0
Progi bramkowe
| Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Manchester City notuje o 20% wyższy wynik niż Manchester United pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.57 (37/40) | 9.53 (17/20) | 11.45 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 86% (32/37) | 76% (13/17) | 95% (19/20) |
Over 7.5 Corners | 81% (30/37) | 71% (12/17) | 90% (18/20) |
Over 8.5 Corners | 65% (24/37) | 53% (9/17) | 75% (15/20) |
Over 9.5 Corners | 62% (23/37) | 53% (9/17) | 70% (14/20) |
Over 10.5 Corners | 59% (22/37) | 53% (9/17) | 65% (13/20) |
Over 11.5 Corners | 51% (19/37) | 41% (7/17) | 60% (12/20) |
Over 12.5 Corners | 41% (15/37) | 29% (5/17) | 50% (10/20) |
Over 13.5 Corners | 19% (7/37) | 18% (3/17) | 20% (4/20) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/37) | 12% (2/17) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.25 | 4.75 | 7.75 |
More Corners Than Opponent | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 55% (11/20) | 95% (19/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 15% (3/20) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 5% (1/20) | 45% (9/20) |
Corners Earned | 250 | 95 | 155 |
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.15 | 4.60 | 3.70 |
More Corners Than Opponent | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 50% (10/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 166 | 92 | 74 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.95 (40/40) | 3.90 (20/20) | 4.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 158 | 78 | 80 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Manchester United jest o 16% lepsza niż Manchester City pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 16.75 | 18.00 | 15.50 |
Strzały celne / mecz | 7.25 | 7.00 | 7.50 |
Strzały niecelne / mecz | 5.00 | 4.50 | 5.50 |
Skuteczność strzałów | 16.4% | 13.9% | 19.4% |
Strzały na gola | 6.09 | 7.20 | 5.17 |
Strzały celne na gola | 2.64 | 2.80 | 2.50 |
Strzały Over 10.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 11.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 12.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 13.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 14.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Manchester City notuje o 100% wyższy wynik niż Manchester United pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.00 | 1.00 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Team Offsides AVG | 0.75 | 0.50 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Manchester United jest o 24% lepsza niż Manchester City pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 2.13 | 2.37 | 1.90 |
xGA (Against) | 1.01 | 1.43 | 0.60 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Manchester United | Manchester City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

