Football Stats
Herb Atletico Madrid
Flaga HiszpaniaAtletico Madrid
3. miejsce w tabeli La Liga
Hiszpania / La LigaSezon 2026/27

2026/27 Atletico Madrid — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Madrid — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Madrid — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Madrid — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Madrid — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Madrid — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Atletico Madrid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Madrid — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Madrid — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Madrid — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Madrid — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Madrid — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Madrid — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Madrid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Sevilla13Herb Atletico MadridAtletico Madrid
23.08Herb Atletico MadridAtletico Madrid22Villarreal
19.08Herb Atletico MadridAtletico Madrid20Malaga
01.08Manchester United21Herb Atletico MadridAtletico Madrid
24.05Villarreal51Herb Atletico MadridAtletico Madrid
17.05Herb Atletico MadridAtletico Madrid10Girona
12.05Osasuna12Herb Atletico MadridAtletico Madrid
09.05Herb Atletico MadridAtletico Madrid01Celta Vigo
02.05Valencia02Herb Atletico MadridAtletico Madrid
25.04Herb Atletico MadridAtletico Madrid32Athletic Club

Atletico Madrid — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 17% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.60
2.90
Strzelone
0.60
1.00
1.60
Stracone
0.70
0.60
1.30
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
15.70
Śr. faule/mecz
11.90
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.10
1.50
3.60
Strzelone
1.10
0.50
1.60
Stracone
1.00
1.00
2.00
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
10.00
Śr. faule/mecz
12.78

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 42% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.33
17.00
12.00
Strzały celne / mecz
5.00
5.00
5.00
Strzały niecelne / mecz
4.33
5.00
3.00
Skuteczność strzałów
15.2%
11.8%
25.0%
Strzały na gola
6.57
8.50
4.00
Strzały celne na gola
2.14
2.50
1.67
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 150% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.33
4.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.00
2.50
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 22% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.82
0.76
0.93
xGA (Against)
1.57
1.88
0.96
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 9% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.21 (19/20)
9.80 (10/10)
10.67 (9/10)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
90% (9/10)
78% (7/9)
Over 7.5 Corners
74% (14/19)
70% (7/10)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
58% (11/19)
60% (6/10)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
53% (10/19)
50% (5/10)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
42% (8/19)
30% (3/10)
56% (5/9)
Over 11.5 Corners
37% (7/19)
20% (2/10)
56% (5/9)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
20% (2/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
10% (1/10)
33% (3/9)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.75
5.90
3.60
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
95
59
36

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 26% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.85 (20/20)
4.30 (10/10)
5.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
97
43
54
Highest in a Match
12
10
12
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Atletico Madrid

Wynik meczu

2-2
1 (33%)
3-1
1 (33%)
2-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
3-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Atletico Madrid

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi La Liga.

La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33