Football Stats
Herb ŁKS Łódź
ŁKS ŁódźŚr. pkt/mecz 1.70
Poland / I Liga16 sierpnia 2026 14:30
Herb Nieciecza
NiecieczaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy ŁKS Łódź

2W — ŁKS Łódź5D2W — Nieciecza

Streaki - ŁKS Łódź

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ŁKS Łódź — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • ŁKS Łódź — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • ŁKS Łódź — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • ŁKS Łódź — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • ŁKS Łódź — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • ŁKS Łódź — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • ŁKS Łódź — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • ŁKS Łódź — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Nieciecza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nieciecza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Nieciecza — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nieciecza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Nieciecza — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nieciecza — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nieciecza — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Nieciecza — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nieciecza — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Nieciecza — poniżej 12.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Nieciecza — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Nieciecza — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Nieciecza — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Nieciecza — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Nieciecza — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Nieciecza — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Nieciecza — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Nieciecza — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - ŁKS Łódź

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ŁKS Łódź — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 ŁKS Łódź — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Nieciecza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nieciecza — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — poniżej 12.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nieciecza — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź21Herb NiecieczaNieciecza
10.04Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź12Herb NiecieczaNieciecza
21.09Herb NiecieczaNieciecza22Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź
16.04Herb NiecieczaNieciecza22Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź
11.09Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź11Herb NiecieczaNieciecza
04.06Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź32Herb NiecieczaNieciecza
05.12Herb NiecieczaNieciecza20Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź
24.11Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź11Herb NiecieczaNieciecza
04.08Herb NiecieczaNieciecza11Herb ŁKS ŁódźŁKS Łódź

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. ŁKS Łódź jest o 50% lepsza niż Nieciecza pod względem odsetku wygranych meczów.

ŁKS ŁódźDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
2.70
2.95
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
NiecieczaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.50
3.15
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.50
2.30
1.90
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
43%
48%
46%
Śr. strzały/mecz
12.50
13.78
13.18
Śr. faule/mecz
14.13
13.44
13.76

Ostatnie 10 meczów

ŁKS Łódź jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
ŁKS Łódź u siebie
1.20 gola/mecz
Nieciecza na wyjeździe

Progi bramkowe

ŁKS ŁódźNieciecza
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemŁKS ŁódźNieciecza
Match Corners AVG
10.29 (17/40)
10.29 (17/20)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
76% (13/17)
76% (13/17)
Over 8.5 Corners
71% (12/17)
71% (12/17)
Over 9.5 Corners
71% (12/17)
71% (12/17)
Over 10.5 Corners
59% (10/17)
59% (10/17)
Over 11.5 Corners
35% (6/17)
35% (6/17)
Over 12.5 Corners
6% (1/17)
6% (1/17)
Over 13.5 Corners
6% (1/17)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
6% (1/17)
6% (1/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemŁKS ŁódźNieciecza
Corners Earned Match
3.92
3.45
4.40
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
157
69
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. ŁKS Łódź notuje o 24% wyższy wynik niż Nieciecza pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemŁKS ŁódźNieciecza
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.95 (20/20)
4.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
85% (17/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
179
99
80
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemŁKS ŁódźNieciecza
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
I Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Miedz Legnica6411132.17
3ŁKS Łódź6321111.83
4Chrobry Głogów6312101.67
5Arka Gdynia6312101.67
6Polonia Warszawa6312101.67
7Warta Poznań630391.50
8Pogoń Siedlce622281.33
9Odra Opole622281.33
10Stal Mielec622281.33
11Nieciecza621371.17
12Lechia Gdansk621371.17
13Ruch Chorzów621371.17
15Polonia Bytom613261.00
17Podbeskidzie605150.83
18Stal Rzeszów612350.83