Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Standard Liege
Streaki - Standard Liege
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Standard Liege — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Standard Liege — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Standard Liege — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Standard Liege — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Standard Liege — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Standard Liege — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Standard Liege — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Standard Liege — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Standard Liege — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Standard Liege — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Standard Liege — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Standard Liege — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Standard Liege — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Standard Liege — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Standard Liege — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Cercle Brugge
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Cercle Brugge — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Cercle Brugge — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cercle Brugge — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Cercle Brugge — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cercle Brugge — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cercle Brugge — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Cercle Brugge — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Cercle Brugge — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Cercle Brugge — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Cercle Brugge — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Cercle Brugge — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cercle Brugge — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cercle Brugge — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Cercle Brugge — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Standard Liege
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Standard Liege — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — powyżej 1.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — powyżej 6.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Standard Liege — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu
Serie - Cercle Brugge
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cercle Brugge — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — powyżej 8.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cercle Brugge — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Standard Liege jest o 14% lepsza niż Cercle Brugge pod względem odsetku wygranych meczów.
| Standard Liege | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 60% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.80 | 2.45 |
Strzelone | 0.80 | 1.80 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 47% | 43% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 9.70 | 10.70 | 10.20 |
Śr. faule/mecz | 9.80 | 8.80 | 9.30 |
| Cercle Brugge | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.90 | 3.50 |
Strzelone | 1.30 | 2.10 | 1.70 |
Stracone | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Posiadanie piłki | 48% | 41% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 15.56 | 14.00 | 14.78 |
Śr. faule/mecz | 9.78 | 11.33 | 10.56 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.05.2026Lvs Charleroi0-2
- 19.05.2026Wvs KVC Westerlo2-1
- 16.05.2026Dvs Genk0-0
- 08.05.2026Wvs OH Leuven2-1
- 03.05.2026Wvs Antwerp5-0
- 25.04.2026Dvs Genk1-1
- 21.04.2026Lvs Antwerp1-2
- 18.04.2026Wvs Charleroi2-1
- 11.04.2026Lvs KVC Westerlo1-2
- 04.04.2026Wvs OH Leuven3-1
- 18.07.2026Lvs PEC Zwolle2-3
- 11.07.2026Dvs Lommel United1-1
- 09.05.2026Lvs RAAL La Louvière1-4
- 01.05.2026Lvs Zulte Waregem2-3
- 24.04.2026Wvs Dender2-1
- 19.04.2026Wvs Dender4-1
- 11.04.2026Wvs RAAL La Louvière3-0
- 04.04.2026Dvs Zulte Waregem2-2
- 22.03.2026Wvs Anderlecht3-2
- 15.03.2026Lvs RAAL La Louvière1-3
Progi bramkowe
| Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Cercle Brugge notuje o 8% wyższy wynik niż Standard Liege pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.89 (38/40) | 10.50 (20/20) | 11.33 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (36/38) | 95% (19/20) | 94% (17/18) |
Over 7.5 Corners | 84% (32/38) | 80% (16/20) | 89% (16/18) |
Over 8.5 Corners | 74% (28/38) | 65% (13/20) | 83% (15/18) |
Over 9.5 Corners | 68% (26/38) | 60% (12/20) | 78% (14/18) |
Over 10.5 Corners | 53% (20/38) | 40% (8/20) | 67% (12/18) |
Over 11.5 Corners | 42% (16/38) | 35% (7/20) | 50% (9/18) |
Over 12.5 Corners | 34% (13/38) | 30% (6/20) | 39% (7/18) |
Over 13.5 Corners | 24% (9/38) | 25% (5/20) | 22% (4/18) |
Over 14.5 Corners | 16% (6/38) | 20% (4/20) | 11% (2/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.88 | 4.20 | 5.55 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 195 | 84 | 111 |
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.20 | 6.30 | 6.10 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Against | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 4.5 Corners Against | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Against | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Against | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 248 | 126 | 122 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Standard Liege notuje o 9% wyższy wynik niż Cercle Brugge pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.13 (40/40) | 4.30 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 165 | 86 | 79 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Cercle Brugge jest o 42% lepsza niż Standard Liege pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.75 | 13.00 | 18.50 |
Strzały celne / mecz | 4.63 | 5.00 | 4.25 |
Strzały niecelne / mecz | 7.38 | 5.75 | 9.00 |
Skuteczność strzałów | 11.1% | 17.3% | 6.8% |
Strzały na gola | 9.00 | 5.78 | 14.80 |
Strzały celne na gola | 2.64 | 2.22 | 3.40 |
Strzały Over 10.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
Strzały Over 11.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Strzały Over 12.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Strzały Over 13.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Strzały Over 14.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Standard Liege notuje o 83% wyższy wynik niż Cercle Brugge pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.50 | 6.00 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides AVG | 2.13 | 2.75 | 1.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Cercle Brugge jest o 13% lepsza niż Standard Liege pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.80 | 1.69 | 1.91 |
xGA (Against) | 1.91 | 1.80 | 2.02 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Standard Liege | Cercle Brugge | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 95% (19/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

