Football Stats
Herb Zulte Waregem
Zulte WaregemŚr. pkt/mecz 1.35
Belgia / Pro League9 sierpnia 2026 16:00
Herb Genk
GenkŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Zulte Waregem

2W — Zulte Waregem0D8W — Genk

Streaki - Zulte Waregem

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zulte Waregem — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zulte Waregem — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Zulte Waregem — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Zulte Waregem — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Genk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Genk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Genk — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Genk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Genk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Genk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Genk — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Genk — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Genk — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Genk — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Genk — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Zulte Waregem

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zulte Waregem — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — poniżej 6.5 kartek w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu

Serie - Genk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Genk — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — poniżej 5.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — poniżej 6.5 kartek łącznie w 30 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Zulte WaregemZulte Waregem21Herb GenkGenk
17.01Herb Zulte WaregemZulte Waregem21Herb GenkGenk
31.08Herb GenkGenk32Herb Zulte WaregemZulte Waregem
14.01Herb GenkGenk10Herb Zulte WaregemZulte Waregem
14.08Herb Zulte WaregemZulte Waregem14Herb GenkGenk
06.02Herb GenkGenk20Herb Zulte WaregemZulte Waregem
31.10Herb Zulte WaregemZulte Waregem26Herb GenkGenk
27.01Herb GenkGenk32Herb Zulte WaregemZulte Waregem
09.08Herb Zulte WaregemZulte Waregem12Herb GenkGenk
19.01Herb Zulte WaregemZulte Waregem03Herb GenkGenk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Genk jest o 13% lepsza niż Zulte Waregem pod względem odsetku wygranych meczów.

Zulte WaregemDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
1.60
1.50
1.55
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
52%
50%
51%
Śr. strzały/mecz
15.80
11.20
13.50
Śr. faule/mecz
9.90
10.30
10.10
GenkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.80
3.10
2.45
Strzelone
1.20
1.70
1.45
Stracone
0.60
1.40
1.00
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
54%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
19.10
12.60
15.85
Śr. faule/mecz
9.90
12.90
11.40

Ostatnie 10 meczów

Genk jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Zulte Waregem u siebie
1.70 gola/mecz
Genk na wyjeździe

Progi bramkowe

Zulte WaregemGenk
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Genk notuje o 7% wyższy wynik niż Zulte Waregem pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemZulte WaregemGenk
Match Corners AVG
9.38 (40/40)
9.05 (20/20)
9.70 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemZulte WaregemGenk
Corners Earned Match
5.22
5.10
5.35
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
209
102
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemZulte WaregemGenk
Match Cards AVG
3.48 (40/40)
3.50 (20/20)
3.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
139
70
69
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Genk jest o 14% lepsza niż Zulte Waregem pod względem strzałów na mecz.

OgółemZulte WaregemGenk
Strzały / mecz
10.00
9.33
10.67
Strzały celne / mecz
4.83
4.00
5.67
Strzały niecelne / mecz
3.17
4.00
2.33
Skuteczność strzałów
28.3%
28.6%
28.1%
Strzały na gola
3.53
3.50
3.56
Strzały celne na gola
1.71
1.50
1.89
Strzały Over 10.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Genk notuje o 200% wyższy wynik niż Zulte Waregem pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemZulte WaregemGenk
Match Offsides AVG
1.83
2.00
1.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
0.67
0.33
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Genk jest o 93% lepsza niż Zulte Waregem pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemZulte WaregemGenk
xG (For)
1.23
0.84
1.62
xGA (Against)
0.82
1.04
0.60
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemZulte WaregemGenk
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00