Football Stats
Herb Genk
GenkŚr. pkt/mecz 1.60
Belgia / Pro League15 sierpnia 2026 20:45
Herb KVC Westerlo
KVC WesterloŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Genk

7W — Genk3D0W — KVC Westerlo

Streaki - Genk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Genk — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Genk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Genk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Genk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Genk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Genk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Genk — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Genk — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Genk — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Genk — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Genk — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Genk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - KVC Westerlo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KVC Westerlo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KVC Westerlo — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • KVC Westerlo — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • KVC Westerlo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • KVC Westerlo — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • KVC Westerlo — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • KVC Westerlo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • KVC Westerlo — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Genk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Genk — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — poniżej 5.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Genk — poniżej 6.5 kartek łącznie w 30 meczach z rzędu

Serie - KVC Westerlo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KVC Westerlo — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 1.5 spalonych w 32 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 6.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KVC Westerlo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb GenkGenk32Herb KVC WesterloKVC Westerlo
10.05Herb GenkGenk30Herb KVC WesterloKVC Westerlo
18.04Herb KVC WesterloKVC Westerlo12Herb GenkGenk
14.12Herb GenkGenk11Herb KVC WesterloKVC Westerlo
02.11Herb KVC WesterloKVC Westerlo01Herb GenkGenk
25.01Herb KVC WesterloKVC Westerlo12Herb GenkGenk
30.08Herb GenkGenk10Herb KVC WesterloKVC Westerlo
17.03Herb KVC WesterloKVC Westerlo11Herb GenkGenk
01.10Herb GenkGenk33Herb KVC WesterloKVC Westerlo
17.01Herb KVC WesterloKVC Westerlo23Herb GenkGenk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

GenkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
3.10
2.45
Strzelone
1.20
1.60
1.40
Stracone
0.60
1.50
1.05
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
54%
53%
53%
Śr. strzały/mecz
19.10
12.80
15.95
Śr. faule/mecz
9.90
13.50
11.70
KVC WesterloDomWyjazdOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
1.70
2.65
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
2.30
0.70
1.50
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
50%
48%
49%
Śr. strzały/mecz
12.70
13.10
12.90
Śr. faule/mecz
10.30
10.50
10.40

Ostatnie 10 meczów

Genk jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Genk u siebie
1.00 gola/mecz
KVC Westerlo na wyjeździe

Progi bramkowe

GenkKVC Westerlo
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGenkKVC Westerlo
Match Corners AVG
9.90 (40/40)
9.65 (20/20)
10.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGenkKVC Westerlo
Corners Earned Match
5.13
5.35
4.90
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
205
107
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. KVC Westerlo notuje o 28% wyższy wynik niż Genk pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGenkKVC Westerlo
Match Cards AVG
3.92 (40/40)
3.45 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
157
69
88
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. KVC Westerlo jest o 41% lepsza niż Genk pod względem strzałów na mecz.

OgółemGenkKVC Westerlo
Strzały / mecz
12.83
10.67
15.00
Strzały celne / mecz
5.17
5.67
4.67
Strzały niecelne / mecz
3.50
2.33
4.67
Skuteczność strzałów
15.6%
28.1%
6.7%
Strzały na gola
6.42
3.56
15.00
Strzały celne na gola
2.58
1.89
4.67
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 5.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemGenkKVC Westerlo
Match Offsides AVG
2.33
1.67
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.00
1.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Genk jest o 36% lepsza niż KVC Westerlo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGenkKVC Westerlo
xG (For)
1.41
1.62
1.19
xGA (Against)
1.07
0.60
1.55
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGenkKVC Westerlo
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00