Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Zulte Waregem
Streaki - Zulte Waregem
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zulte Waregem — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Zulte Waregem — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Zulte Waregem — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Zulte Waregem — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Zulte Waregem — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Zulte Waregem — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Zulte Waregem — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Zulte Waregem — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Zulte Waregem — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Zulte Waregem — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Zulte Waregem — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Zulte Waregem — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - SK Beveren
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SK Beveren — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- SK Beveren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- SK Beveren — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- SK Beveren — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- SK Beveren — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- SK Beveren — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- SK Beveren — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SK Beveren — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SK Beveren — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SK Beveren — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- SK Beveren — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- SK Beveren — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- SK Beveren — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- SK Beveren — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- SK Beveren — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- SK Beveren — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- SK Beveren — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- SK Beveren — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- SK Beveren — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)
Serie - Zulte Waregem
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Zulte Waregem — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Zulte Waregem — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zulte Waregem — poniżej 6.5 kartek w 29 meczach z rzędu
- 🔥 Zulte Waregem — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
Serie - SK Beveren
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SK Beveren — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 SK Beveren — poniżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SK Beveren — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SK Beveren — poniżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SK Beveren — poniżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SK Beveren — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SK Beveren jest o 100% lepsza niż Zulte Waregem pod względem odsetku wygranych meczów.
| Zulte Waregem | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.20 | 2.95 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 49% | 50% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 16.00 | 12.00 | 14.11 |
Śr. faule/mecz | 10.00 | 10.22 | 10.11 |
| SK Beveren | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 80% | 90% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.70 | 3.15 |
Strzelone | 2.10 | 2.60 | 2.35 |
Stracone | 0.50 | 1.10 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 80% | 55% |
Czyste konto % | 70% | 20% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | 58% | 57% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 16.78 | 17.33 | 17.06 |
Śr. faule/mecz | 9.89 | 13.22 | 11.56 |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Dvs Union St. Gilloise0-0
- 09.08.2026Wvs Genk2-1
- 09.05.2026Wvs Dender2-1
- 01.05.2026Wvs Cercle Brugge3-2
- 26.04.2026Wvs RAAL La Louvière4-0
- 19.04.2026Wvs RAAL La Louvière2-0
- 12.04.2026Wvs Dender2-1
- 04.04.2026Dvs Cercle Brugge2-2
- 22.03.2026Wvs Charleroi1-0
- 13.03.2026Lvs Gent0-2
- 16.08.2026Wvs Anderlecht1-0
- 09.08.2026Lvs Antwerp1-2
- 17.04.2026Wvs Seraing United2-1
- 11.04.2026Wvs Kortrijk1-0
- 04.04.2026Wvs RSC Anderlecht II5-0
- 21.03.2026Wvs Liège4-0
- 14.03.2026Dvs Club Brugge II2-2
- 11.03.2026Wvs RWDM3-2
- 08.03.2026Wvs Lokeren-Temse2-1
- 28.02.2026Wvs Olympic Charleroi2-0
Progi bramkowe
| Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.54 (37/40) | 9.37 (19/20) | 9.72 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (33/37) | 89% (17/19) | 89% (16/18) |
Over 7.5 Corners | 78% (29/37) | 79% (15/19) | 78% (14/18) |
Over 8.5 Corners | 62% (23/37) | 58% (11/19) | 67% (12/18) |
Over 9.5 Corners | 51% (19/37) | 47% (9/19) | 56% (10/18) |
Over 10.5 Corners | 43% (16/37) | 37% (7/19) | 50% (9/18) |
Over 11.5 Corners | 24% (9/37) | 21% (4/19) | 28% (5/18) |
Over 12.5 Corners | 14% (5/37) | 16% (3/19) | 11% (2/18) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/37) | 5% (1/19) | 6% (1/18) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/37) | 0% (0/19) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.75 | 5.10 | 6.40 |
More Corners Than Opponent | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Corners Earned | 230 | 102 | 128 |
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.90 | 3.95 | 3.85 |
More Corners Than Opponent | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 156 | 79 | 77 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (40/40) | 3.50 (20/20) | 3.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Over 2.5 Cards | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Cards | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 140 | 70 | 70 |
Highest in a Match | 9 | 7 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 9.43 | 9.33 | 9.50 |
Strzały celne / mecz | 3.00 | 4.00 | 2.25 |
Strzały niecelne / mecz | 3.57 | 4.00 | 3.25 |
Skuteczność strzałów | 15.2% | 28.6% | 5.3% |
Strzały na gola | 6.60 | 3.50 | 19.00 |
Strzały celne na gola | 2.10 | 1.50 | 4.50 |
Strzały Over 10.5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
Strzały Over 11.5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
Strzały Over 12.5 | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
Strzały Over 13.5 | 14% (1/7) | 33% (1/3) | 0% (0/4) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. SK Beveren notuje o 200% wyższy wynik niż Zulte Waregem pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Team Offsides AVG | 0.71 | 0.33 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Zulte Waregem jest o 31% lepsza niż SK Beveren pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.73 | 0.84 | 0.64 |
xGA (Against) | 1.42 | 1.04 | 1.71 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Zulte Waregem | SK Beveren | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

