Football Stats
Herb Charleroi
CharleroiŚr. pkt/mecz 1.35
Belgia / Pro League22 sierpnia 2026 18:15
Herb KV Mechelen
KV MechelenŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Charleroi

3W — Charleroi2D5W — KV Mechelen

Streaki - Charleroi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Charleroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Charleroi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Charleroi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Charleroi — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Charleroi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Charleroi — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Charleroi — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Charleroi — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Charleroi — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - KV Mechelen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KV Mechelen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • KV Mechelen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • KV Mechelen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Charleroi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Charleroi — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — powyżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — powyżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - KV Mechelen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KV Mechelen — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb CharleroiCharleroi20Herb KV MechelenKV Mechelen
07.12Herb KV MechelenKV Mechelen10Herb CharleroiCharleroi
28.09Herb CharleroiCharleroi02Herb KV MechelenKV Mechelen
18.05Herb KV MechelenKV Mechelen11Herb CharleroiCharleroi
19.04Herb CharleroiCharleroi30Herb KV MechelenKV Mechelen
08.03Herb CharleroiCharleroi01Herb KV MechelenKV Mechelen
31.08Herb KV MechelenKV Mechelen52Herb CharleroiCharleroi
27.12Herb CharleroiCharleroi31Herb KV MechelenKV Mechelen
11.11Herb KV MechelenKV Mechelen10Herb CharleroiCharleroi
05.02Herb KV MechelenKV Mechelen22Herb CharleroiCharleroi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Charleroi jest o 60% lepsza niż KV Mechelen pod względem odsetku wygranych meczów.

CharleroiDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
2.00
2.60
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
1.70
0.80
1.25
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
57%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
17.40
14.30
15.85
Śr. faule/mecz
9.60
11.20
10.40
KV MechelenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.10
3.30
3.20
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
1.60
2.50
2.05
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
45%
52%
48%
Śr. strzały/mecz
11.10
6.78
9.05
Śr. faule/mecz
9.40
10.78
10.05

Ostatnie 10 meczów

Charleroi jest o +87% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Charleroi u siebie
0.80 gola/mecz
KV Mechelen na wyjeździe

Progi bramkowe

CharleroiKV Mechelen
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Charleroi notuje o 36% wyższy wynik niż KV Mechelen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCharleroiKV Mechelen
Match Corners AVG
10.10 (39/40)
11.60 (20/20)
8.53 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
90% (18/20)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
74% (29/39)
85% (17/20)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
62% (24/39)
80% (16/20)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
70% (14/20)
26% (5/19)
Over 10.5 Corners
41% (16/39)
55% (11/20)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
45% (9/20)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
26% (10/39)
40% (8/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
30% (6/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
15% (6/39)
20% (4/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCharleroiKV Mechelen
Corners Earned Match
5.35
7.05
3.65
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
75% (15/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
70% (14/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Corners Earned
214
141
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. KV Mechelen notuje o 8% wyższy wynik niż Charleroi pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCharleroiKV Mechelen
Match Cards AVG
4.10 (40/40)
3.95 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
164
79
85
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Charleroi jest o 71% lepsza niż KV Mechelen pod względem strzałów na mecz.

OgółemCharleroiKV Mechelen
Strzały / mecz
15.25
19.25
11.25
Strzały celne / mecz
4.63
6.00
3.25
Strzały niecelne / mecz
7.38
8.75
6.00
Skuteczność strzałów
11.5%
11.7%
11.1%
Strzały na gola
8.71
8.56
9.00
Strzały celne na gola
2.64
2.67
2.60
Strzały Over 10.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. KV Mechelen notuje o 25% wyższy wynik niż Charleroi pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCharleroiKV Mechelen
Match Offsides AVG
4.33
4.33
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
3.00
2.67
3.33
Team Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Charleroi jest o 39% lepsza niż KV Mechelen pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCharleroiKV Mechelen
xG (For)
1.62
1.88
1.36
xGA (Against)
1.19
0.77
1.60
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCharleroiKV Mechelen
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00