Football Stats
Herb RAAL La Louvière
RAAL La LouvièreŚr. pkt/mecz 0.75
Belgia / Pro League29 sierpnia 2026 16:00
Herb KV Mechelen
KV MechelenŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy RAAL La Louvière

Streaki - RAAL La Louvière

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • RAAL La Louvière — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • RAAL La Louvière — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • RAAL La Louvière — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • RAAL La Louvière — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • RAAL La Louvière — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • RAAL La Louvière — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • RAAL La Louvière — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • RAAL La Louvière — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • RAAL La Louvière — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • RAAL La Louvière — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • RAAL La Louvière — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • RAAL La Louvière — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - KV Mechelen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KV Mechelen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • KV Mechelen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KV Mechelen — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • KV Mechelen — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • KV Mechelen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • KV Mechelen — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • KV Mechelen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - RAAL La Louvière

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 RAAL La Louvière — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — powyżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 RAAL La Louvière — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - KV Mechelen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 KV Mechelen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb RAAL La LouvièreRAAL La Louvière22Herb KV MechelenKV Mechelen
22.02Herb RAAL La LouvièreRAAL La Louvière02Herb KV MechelenKV Mechelen
30.08Herb KV MechelenKV Mechelen32Herb RAAL La LouvièreRAAL La Louvière

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. KV Mechelen jest o 33% lepsza niż RAAL La Louvière pod względem odsetku wygranych meczów.

RAAL La LouvièreDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
46%
39%
43%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.50
11.65
Śr. faule/mecz
10.70
11.60
11.15
KV MechelenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
3.10
3.30
3.20
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
1.60
2.70
2.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
45%
48%
46%
Śr. strzały/mecz
11.10
6.67
9.00
Śr. faule/mecz
9.40
10.78
10.05

Ostatnie 10 meczów

RAAL La Louvière jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
RAAL La Louvière u siebie
0.60 gola/mecz
KV Mechelen na wyjeździe

Progi bramkowe

RAAL La LouvièreKV Mechelen
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. RAAL La Louvière notuje o 24% wyższy wynik niż KV Mechelen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
Match Corners AVG
9.38 (39/40)
10.35 (20/20)
8.37 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
95% (19/20)
63% (12/19)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
85% (17/20)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
75% (15/20)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
44% (17/39)
60% (12/20)
26% (5/19)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
50% (10/20)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
18% (7/39)
25% (5/20)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
15% (3/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
Corners Earned Match
4.70
5.65
3.75
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
85% (17/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
55% (11/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
188
113
75

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. KV Mechelen notuje o 16% wyższy wynik niż RAAL La Louvière pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
3.65 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
158
73
85
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
Strzały / mecz
11.00
10.75
11.25
Strzały celne / mecz
3.75
4.25
3.25
Strzały niecelne / mecz
5.25
4.50
6.00
Skuteczność strzałów
10.2%
9.3%
11.1%
Strzały na gola
9.78
10.75
9.00
Strzały celne na gola
3.33
4.25
2.60
Strzały Over 10.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. KV Mechelen notuje o 33% wyższy wynik niż RAAL La Louvière pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
Match Offsides AVG
5.00
5.50
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.86
2.50
3.33
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
75% (3/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. KV Mechelen jest o 20% lepsza niż RAAL La Louvière pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
xG (For)
1.24
1.13
1.36
xGA (Against)
1.74
1.87
1.60
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRAAL La LouvièreKV Mechelen
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00