Football Stats
Herb Union St. Gilloise
Union St. GilloiseŚr. pkt/mecz 2.00
Belgia / Pro League30 sierpnia 2026 18:30
Herb Anderlecht
AnderlechtŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Union St. Gilloise

Streaki - Union St. Gilloise

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union St. Gilloise — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Anderlecht

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Anderlecht — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Anderlecht — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Anderlecht — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Anderlecht — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Anderlecht — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Anderlecht — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Union St. Gilloise

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Anderlecht

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Anderlecht — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — poniżej 6.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Anderlecht — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise30Herb AnderlechtAnderlecht
24.05Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise51Herb AnderlechtAnderlecht
26.04Herb AnderlechtAnderlecht13Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
30.11Herb AnderlechtAnderlecht10Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
31.08Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise20Herb AnderlechtAnderlecht
10.05Herb AnderlechtAnderlecht01Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
12.04Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise20Herb AnderlechtAnderlecht
23.02Herb AnderlechtAnderlecht02Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
01.09Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise00Herb AnderlechtAnderlecht
05.05Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise00Herb AnderlechtAnderlecht

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union St. Gilloise jest o 22% lepsza niż Anderlecht pod względem odsetku wygranych meczów.

Union St. GilloiseDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
15.50
14.90
15.17
Śr. faule/mecz
10.71
10.70
10.71
AnderlechtDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
4.00
2.70
3.35
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
61%
48%
54%
Śr. strzały/mecz
18.13
13.29
15.87
Śr. faule/mecz
12.67
16.00
14.33

Ostatnie 10 meczów

Union St. Gilloise jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Union St. Gilloise u siebie
1.10 gola/mecz
Anderlecht na wyjeździe

Progi bramkowe

Union St. GilloiseAnderlecht
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
Match Corners AVG
9.22 (36/40)
9.06 (18/20)
9.39 (18/20)
Over 6.5 Corners
72% (26/36)
72% (13/18)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
67% (24/36)
67% (12/18)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
56% (10/18)
61% (11/18)
Over 9.5 Corners
53% (19/36)
50% (9/18)
56% (10/18)
Over 10.5 Corners
31% (11/36)
28% (5/18)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
19% (7/36)
17% (3/18)
22% (4/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/36)
11% (2/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/36)
6% (1/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/36)
6% (1/18)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
Corners Earned Match
5.53
5.55
5.50
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Corners Earned
221
111
110

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Anderlecht notuje o 7% wyższy wynik niż Union St. Gilloise pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
Match Cards AVG
5.17 (40/40)
5.00 (20/20)
5.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Total Cards
207
100
107
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Anderlecht jest o 14% lepsza niż Union St. Gilloise pod względem strzałów na mecz.

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
Strzały / mecz
18.40
17.00
19.33
Strzały celne / mecz
6.40
8.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
6.00
7.67
Skuteczność strzałów
10.9%
23.5%
3.4%
Strzały na gola
9.20
4.25
29.00
Strzały celne na gola
3.20
2.13
7.50
Strzały Over 10.5
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
60% (3/5)
100% (2/2)
33% (1/3)
Strzały celne Over 3.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
60% (3/5)
100% (2/2)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Union St. Gilloise notuje o 400% wyższy wynik niż Anderlecht pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
Match Offsides AVG
4.60
5.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
100% (2/2)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
2.60
5.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (3/5)
100% (2/2)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
100% (2/2)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Anderlecht jest o 8% lepsza niż Union St. Gilloise pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
xG (For)
1.78
1.70
1.83
xGA (Against)
1.02
1.05
0.99
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnion St. GilloiseAnderlecht
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00