Football Stats
Herb Charleroi
CharleroiŚr. pkt/mecz 1.50
Belgia / Pro League5 września 2026 16:00
Herb Union St. Gilloise
Union St. GilloiseŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Charleroi

Streaki - Charleroi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Charleroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Charleroi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Charleroi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Charleroi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Charleroi — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Charleroi — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Charleroi — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Charleroi — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Union St. Gilloise

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union St. Gilloise — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Charleroi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Charleroi — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — wygrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Union St. Gilloise

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union St. Gilloise — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.12Herb CharleroiCharleroi11Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
18.10Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise31Herb CharleroiCharleroi
11.01Herb CharleroiCharleroi12Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
16.08Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise10Herb CharleroiCharleroi
10.12Herb CharleroiCharleroi13Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
01.10Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise31Herb CharleroiCharleroi
28.01Herb CharleroiCharleroi01Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
29.07Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise10Herb CharleroiCharleroi
19.02Herb CharleroiCharleroi03Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise
06.11Herb Union St. GilloiseUnion St. Gilloise40Herb CharleroiCharleroi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union St. Gilloise jest o 22% lepsza niż Charleroi pod względem odsetku wygranych meczów.

CharleroiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.40
1.30
1.35
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
55%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
15.80
14.60
15.20
Śr. faule/mecz
9.20
10.60
9.90
Union St. GilloiseDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
2.30
1.60
1.95
Stracone
0.50
1.30
0.90
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
15.88
14.90
15.33
Śr. faule/mecz
11.00
10.70
10.82

Ostatnie 10 meczów

Union St. Gilloise jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Charleroi u siebie
1.60 gola/mecz
Union St. Gilloise na wyjeździe

Progi bramkowe

CharleroiUnion St. Gilloise
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Charleroi notuje o 25% wyższy wynik niż Union St. Gilloise pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
Match Corners AVG
10.29 (38/40)
11.35 (20/20)
9.11 (18/20)
Over 6.5 Corners
82% (31/38)
85% (17/20)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
80% (16/20)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
75% (15/20)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
70% (14/20)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
42% (16/38)
55% (11/20)
28% (5/18)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
40% (8/20)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
40% (8/20)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
30% (6/20)
6% (1/18)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
20% (4/20)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
Corners Earned Match
6.05
6.80
5.30
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Corners Earned
242
136
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Union St. Gilloise notuje o 28% wyższy wynik niż Charleroi pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
Match Cards AVG
4.28 (40/40)
3.75 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
60% (12/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
171
75
96
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Charleroi jest o 13% lepsza niż Union St. Gilloise pod względem strzałów na mecz.

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
Strzały / mecz
18.50
19.25
17.00
Strzały celne / mecz
6.83
6.00
8.50
Strzały niecelne / mecz
7.83
8.75
6.00
Skuteczność strzałów
15.3%
11.7%
23.5%
Strzały na gola
6.53
8.56
4.25
Strzały celne na gola
2.41
2.67
2.13
Strzały Over 10.5
100% (6/6)
100% (4/4)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (6/6)
100% (4/4)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
83% (5/6)
75% (3/4)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
83% (5/6)
75% (3/4)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
83% (5/6)
75% (3/4)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (6/6)
100% (4/4)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
83% (5/6)
75% (3/4)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (3/6)
25% (1/4)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
25% (1/4)
100% (2/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Union St. Gilloise notuje o 88% wyższy wynik niż Charleroi pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
Match Offsides AVG
4.80
4.33
5.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
3.60
2.67
5.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
60% (3/5)
33% (1/3)
100% (2/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Charleroi jest o 11% lepsza niż Union St. Gilloise pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
xG (For)
1.82
1.88
1.70
xGA (Against)
0.86
0.77
1.05
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCharleroiUnion St. Gilloise
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00