Football Stats
Herb KAA Gent II
KAA Gent IIŚr. pkt/mecz 1.35
Belgia / Challenger Pro League11 września 2026 20:00
Herb Dender
DenderŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - KAA Gent II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KAA Gent II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KAA Gent II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • KAA Gent II — powyżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • KAA Gent II — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • KAA Gent II — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • KAA Gent II — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • KAA Gent II — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Dender

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dender — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dender — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dender — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dender — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dender — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Dender — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Dender — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Dender — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Dender — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dender — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dender — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - KAA Gent II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 1.5 spalonych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Dender

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dender — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dender — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. KAA Gent II jest o 60% lepsza niż Dender pod względem odsetku wygranych meczów.

KAA Gent IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
3.00
3.15
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.80
1.90
1.85
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
57%
58%
Śr. strzały/mecz
13.10
13.38
Śr. faule/mecz
12.50
12.38
DenderDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.00
2.40
2.70
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.80
1.50
1.65
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
50%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
13.56
10.89
12.22
Śr. faule/mecz
12.78
12.00
12.39

Ostatnie 10 meczów

KAA Gent II jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
KAA Gent II u siebie
0.90 gola/mecz
Dender na wyjeździe

Progi bramkowe

KAA Gent IIDender
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dender notuje o 15% wyższy wynik niż KAA Gent II pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKAA Gent IIDender
Match Corners AVG
10.32 (34/40)
9.56 (16/20)
11.00 (18/20)
Over 6.5 Corners
97% (33/34)
94% (15/16)
100% (18/18)
Over 7.5 Corners
85% (29/34)
88% (14/16)
83% (15/18)
Over 8.5 Corners
68% (23/34)
56% (9/16)
78% (14/18)
Over 9.5 Corners
56% (19/34)
44% (7/16)
67% (12/18)
Over 10.5 Corners
38% (13/34)
31% (5/16)
44% (8/18)
Over 11.5 Corners
29% (10/34)
19% (3/16)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
26% (9/34)
13% (2/16)
39% (7/18)
Over 13.5 Corners
12% (4/34)
13% (2/16)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
6% (2/34)
0% (0/16)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKAA Gent IIDender
Corners Earned Match
4.60
4.30
4.90
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
184
86
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. KAA Gent II notuje o 14% wyższy wynik niż Dender pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKAA Gent IIDender
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
4.20 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
158
84
74
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKAA Gent IIDender
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA320162.00
3Club Brugge II220063.00
4Dender320162.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11Patro Eisden310231.00
12KRC Genk II310231.00
13KAA Gent II210131.50
14Seraing United301210.33