Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Wydad AC
Streaki - Wydad AC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wydad AC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Wydad AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Wydad AC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Wydad AC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wydad AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wydad AC — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Wydad AC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Wydad AC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Wydad AC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Wydad AC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Wydad AC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Wydad AC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Wydad AC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Olympique Dcheïra
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympique Dcheïra — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Olympique Dcheïra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympique Dcheïra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olympique Dcheïra — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olympique Dcheïra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olympique Dcheïra — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Serie - Wydad AC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wydad AC — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Olympique Dcheïra
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympique Dcheïra — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Dcheïra — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Dcheïra — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Dcheïra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Olympique Dcheïra — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wydad AC jest o 100% lepsza niż Olympique Dcheïra pod względem odsetku wygranych meczów.
| Wydad AC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Olympique Dcheïra | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.60 | 2.35 |
Strzelone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.06.2026Lvs Maghreb Fès0-1
- 21.06.2026Lvs Difaa EL Jadida0-1
- 18.06.2026Lvs FUS Rabat1-2
- 14.06.2026Lvs FAR Rabat1-2
- 08.06.2026Wvs Olympique Safi1-0
- 03.06.2026Lvs Ittihad Tanger1-2
- 23.05.2026Wvs Hassania Agadir3-2
- 09.05.2026Wvs Raja Casablanca1-0
- 06.05.2026Wvs CODM Meknès2-0
- 03.05.2026Lvs CR Khemis Zemamra0-1
- 25.06.2026Wvs Ittihad Tanger2-0
- 21.06.2026Wvs FUS Rabat2-0
- 18.06.2026Dvs FAR Rabat1-1
- 12.06.2026Dvs Difaa EL Jadida2-2
- 08.06.2026Lvs Hassania Agadir0-1
- 01.06.2026Lvs CODM Meknès1-2
- 24.05.2026Lvs Raja Casablanca0-1
- 11.05.2026Dvs CR Khemis Zemamra0-0
- 08.05.2026Dvs Yacoub El Mansour1-1
- 04.05.2026Lvs Kawkab Marrakech1-2
Progi bramkowe
| Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 5.00 (1/40) | 5.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 1.00 | 1.00 | — |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Earned | 1 | 1 | — |
| Ogółem | Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 4.00 | — |
More Corners Than Opponent | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 3.5 Corners Against | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 4.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Corners Against | 4 | 4 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.21 (14/14) | 4.21 (14/14) | — |
Over 0.5 Cards | 93% (13/14) | 93% (13/14) | — |
Over 1.5 Cards | 93% (13/14) | 93% (13/14) | — |
Over 2.5 Cards | 79% (11/14) | 79% (11/14) | — |
Over 3.5 Cards | 71% (10/14) | 71% (10/14) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (7/14) | 50% (7/14) | — |
Over 5.5 Cards | 29% (4/14) | 29% (4/14) | — |
Over 6.5 Cards | 7% (1/14) | 7% (1/14) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/14) | 0% (0/14) | — |
Total Cards | 59 | 59 | — |
Highest in a Match | 7 | 7 | — |
Lowest in a Match | 0 | 0 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Wydad AC | Olympique Dcheïra | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

