Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Real Potosí
Streaki - Real Potosí
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Potosí — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Real Potosí — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Potosí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Real Potosí — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Real Potosí — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Real Potosí — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Real Potosí — powyżej 1.5 spalonych (9/9, 100%)
- Real Potosí — powyżej 8.5 rożnych (8/9, 89%)
- Real Potosí — poniżej 6.5 kartek (8/9, 89%)
- Real Potosí — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- Real Potosí — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
- Real Potosí — powyżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
- Real Potosí — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- Real Potosí — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
- Real Potosí — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Blooming
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Blooming — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Blooming — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Blooming — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Blooming — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Blooming — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Blooming — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Blooming — powyżej 3.5 kartek (8/8, 100%)
- Blooming — powyżej 7.5 rożnych (7/8, 88%)
- Blooming — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
- Blooming — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
- Blooming — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
- Blooming — powyżej 2.5 spalonych (6/8, 75%)
- Blooming — poniżej 4.5 spalonych (6/8, 75%)
- Blooming — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
- Blooming — powyżej 4.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
Serie - Real Potosí
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Potosí — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Potosí — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Blooming
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Blooming — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Blooming — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Blooming — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Blooming — powyżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Blooming — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Blooming — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blooming jest o 17% lepsza niż Real Potosí pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real Potosí | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.10 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 0.70 | 1.10 |
Stracone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Blooming | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.70 | 3.05 |
Strzelone | 2.00 | 0.90 | 1.45 |
Stracone | 0.40 | 2.80 | 1.60 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.08.2026Wvs Universitario de Vinto2-0
- 02.08.2026Dvs Gualberto Villarroel SJ0-0
- 26.07.2026Lvs Bolívar1-2
- 21.07.2026Wvs Independiente Petrolero2-1
- 15.07.2026Wvs San Antonio Bulo Bulo5-0
- 12.07.2026Dvs Nacional Potosí1-1
- 09.07.2026Wvs ABB3-1
- 10.05.2026Dvs The Strongest0-0
- 01.05.2026Lvs Real Oruro1-2
- 26.04.2026Lvs Oriente Petrolero0-2
- 06.08.2026Dvs Always Ready0-0
- 01.08.2026Lvs San Antonio Bulo Bulo0-2
- 26.07.2026Dvs The Strongest1-1
- 20.07.2026Wvs Real Tomayapo1-0
- 15.07.2026Dvs Gualberto Villarroel SJ1-1
- 31.05.2026Wvs Oriente Petrolero1-0
- 13.05.2026Lvs Independiente Petrolero1-3
- 10.05.2026Dvs Bolívar0-0
- 05.05.2026Dvs Universitario de Vinto1-1
- 25.04.2026Lvs ABB2-3
Progi bramkowe
| Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.53 (17/40) | 10.67 (9/20) | 10.38 (8/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (15/17) | 89% (8/9) | 88% (7/8) |
Over 7.5 Corners | 88% (15/17) | 89% (8/9) | 88% (7/8) |
Over 8.5 Corners | 76% (13/17) | 89% (8/9) | 63% (5/8) |
Over 9.5 Corners | 59% (10/17) | 67% (6/9) | 50% (4/8) |
Over 10.5 Corners | 41% (7/17) | 33% (3/9) | 50% (4/8) |
Over 11.5 Corners | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 12.5 Corners | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 13.5 Corners | 18% (3/17) | 11% (1/9) | 25% (2/8) |
Over 14.5 Corners | 18% (3/17) | 11% (1/9) | 25% (2/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.94 | 5.33 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 35% (6/17) | 33% (3/9) | 38% (3/8) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (15/17) | 100% (9/9) | 75% (6/8) |
Over 3.5 Corners Earned | 76% (13/17) | 78% (7/9) | 75% (6/8) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (11/17) | 67% (6/9) | 63% (5/8) |
Over 5.5 Corners Earned | 41% (7/17) | 44% (4/9) | 38% (3/8) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (3/17) | 22% (2/9) | 13% (1/8) |
Over 7.5 Corners Earned | 12% (2/17) | 22% (2/9) | 0% (0/8) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/9) | 0% (0/8) |
Corners Earned | 84 | 48 | 36 |
| Ogółem | Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.59 | 5.33 | 5.88 |
More Corners Than Opponent | 35% (6/17) | 33% (3/9) | 38% (3/8) |
Over 2.5 Corners Against | 76% (13/17) | 89% (8/9) | 63% (5/8) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (11/17) | 67% (6/9) | 63% (5/8) |
Over 4.5 Corners Against | 65% (11/17) | 67% (6/9) | 63% (5/8) |
Over 5.5 Corners Against | 47% (8/17) | 44% (4/9) | 50% (4/8) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (6/17) | 33% (3/9) | 38% (3/8) |
Over 7.5 Corners Against | 24% (4/17) | 11% (1/9) | 38% (3/8) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (3/17) | 11% (1/9) | 25% (2/8) |
Corners Against | 95 | 48 | 47 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Blooming notuje o 19% wyższy wynik niż Real Potosí pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.41 (17/17) | 5.89 (9/9) | 7.00 (8/8) |
Over 0.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (9/9) | 100% (8/8) |
Over 1.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (9/9) | 100% (8/8) |
Over 2.5 Cards | 94% (16/17) | 89% (8/9) | 100% (8/8) |
Over 3.5 Cards | 88% (15/17) | 78% (7/9) | 100% (8/8) |
Over 4.5 Cards | 76% (13/17) | 78% (7/9) | 75% (6/8) |
Over 5.5 Cards | 59% (10/17) | 67% (6/9) | 50% (4/8) |
Over 6.5 Cards | 47% (8/17) | 44% (4/9) | 50% (4/8) |
Over 7.5 Cards | 35% (6/17) | 22% (2/9) | 50% (4/8) |
Total Cards | 109 | 53 | 56 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real Potosí | Blooming | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

