Football Stats
Herb Gualberto Villarroel SJ
Gualberto Villarroel SJŚr. pkt/mecz 1.15
Boliwia / Primera División9 sierpnia 2026 21:00
Herb Always Ready
Always ReadyŚr. pkt/mecz 2.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Gualberto Villarroel SJ

Streaki - Gualberto Villarroel SJ

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gualberto Villarroel SJ — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/8, 100%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 4.5 spalonych (7/8, 88%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 49.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — poniżej 8.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 5.5 kartek (6/8, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — powyżej 6.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Always Ready

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Always Ready — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Always Ready — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Always Ready — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Always Ready — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Always Ready — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Always Ready — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Always Ready — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/7, 100%)
  • Always Ready — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
  • Always Ready — wygrywa (15/20, 75%)
  • Always Ready — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Always Ready — poniżej 4.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Always Ready — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Always Ready — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Always Ready — powyżej 2.5 kartek (5/7, 71%)
  • Always Ready — poniżej 6.5 kartek (5/7, 71%)
  • Always Ready — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)

Serie - Gualberto Villarroel SJ

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gualberto Villarroel SJ — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Always Ready

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Always Ready — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Always Ready — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ23Herb Always ReadyAlways Ready
14.09Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ01Herb Always ReadyAlways Ready
19.04Herb Always ReadyAlways Ready20Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
06.12Herb Always ReadyAlways Ready10Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ
12.08Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ01Herb Always ReadyAlways Ready
28.03Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ10Herb Always ReadyAlways Ready
09.03Herb Always ReadyAlways Ready11Herb Gualberto Villarroel SJGualberto Villarroel SJ

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Always Ready jest o 200% lepsza niż Gualberto Villarroel SJ pod względem odsetku wygranych meczów.

Gualberto Villarroel SJDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Always ReadyDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.70
3.70
3.70
Strzelone
3.00
2.60
2.80
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Always Ready jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Gualberto Villarroel SJ u siebie
2.60 gola/mecz
Always Ready na wyjeździe

Progi bramkowe

Gualberto Villarroel SJAlways Ready
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
20% (4/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Always Ready notuje o 62% wyższy wynik niż Gualberto Villarroel SJ pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGualberto Villarroel SJAlways Ready
Match Corners AVG
8.79 (14/40)
6.71 (7/20)
10.86 (7/20)
Over 6.5 Corners
71% (10/14)
43% (3/7)
100% (7/7)
Over 7.5 Corners
57% (8/14)
29% (2/7)
86% (6/7)
Over 8.5 Corners
43% (6/14)
14% (1/7)
71% (5/7)
Over 9.5 Corners
36% (5/14)
14% (1/7)
57% (4/7)
Over 10.5 Corners
21% (3/14)
14% (1/7)
29% (2/7)
Over 11.5 Corners
14% (2/14)
0% (0/7)
29% (2/7)
Over 12.5 Corners
14% (2/14)
0% (0/7)
29% (2/7)
Over 13.5 Corners
14% (2/14)
0% (0/7)
29% (2/7)
Over 14.5 Corners
14% (2/14)
0% (0/7)
29% (2/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGualberto Villarroel SJAlways Ready
Corners Earned Match
5.27
3.00
7.86
More Corners Than Opponent
60% (9/15)
25% (2/8)
100% (7/7)
Over 2.5 Corners Earned
73% (11/15)
50% (4/8)
100% (7/7)
Over 3.5 Corners Earned
60% (9/15)
25% (2/8)
100% (7/7)
Over 4.5 Corners Earned
60% (9/15)
25% (2/8)
100% (7/7)
Over 5.5 Corners Earned
40% (6/15)
13% (1/8)
71% (5/7)
Over 6.5 Corners Earned
27% (4/15)
0% (0/8)
57% (4/7)
Over 7.5 Corners Earned
20% (3/15)
0% (0/8)
43% (3/7)
Over 8.5 Corners Earned
20% (3/15)
0% (0/8)
43% (3/7)
Corners Earned
79
24
55

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gualberto Villarroel SJ notuje o 48% wyższy wynik niż Always Ready pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGualberto Villarroel SJAlways Ready
Match Cards AVG
6.47 (15/15)
7.63 (8/8)
5.14 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (15/15)
100% (8/8)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
93% (14/15)
100% (8/8)
86% (6/7)
Over 2.5 Cards
87% (13/15)
100% (8/8)
71% (5/7)
Over 3.5 Cards
80% (12/15)
88% (7/8)
71% (5/7)
Over 4.5 Cards
67% (10/15)
75% (6/8)
57% (4/7)
Over 5.5 Cards
67% (10/15)
75% (6/8)
57% (4/7)
Over 6.5 Cards
60% (9/15)
75% (6/8)
43% (3/7)
Over 7.5 Cards
47% (7/15)
63% (5/8)
29% (2/7)
Total Cards
97
61
36
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGualberto Villarroel SJAlways Ready
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bolívar171133362.12
2Always Ready171061362.12
3The Strongest17962331.94
4Oriente Petrolero17836271.59
5Real Potosí17674251.47
7Guabirá17746251.47
8Aurora17593241.41
9Blooming17584231.35
10Nacional Potosí17638211.24
11Real Oruro17539181.06
12ABB175210171.00
13San Antonio Bulo Bulo175210171.00
14Real Tomayapo17449160.94