Football Stats
Herb Cheltenham
CheltenhamŚr. pkt/mecz 1.25
Anglia / League Two1 września 2026 20:45
Herb York
YorkŚr. pkt/mecz 2.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Cheltenham

1W — Cheltenham0D0W — York

Streaki - Cheltenham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cheltenham — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Cheltenham — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cheltenham — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cheltenham — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Cheltenham — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Cheltenham — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Cheltenham — powyżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Cheltenham — poniżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Cheltenham — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Cheltenham — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Cheltenham — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
  • Cheltenham — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Cheltenham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)

Streaki - York

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • York — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • York — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • York — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • York — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • York — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • York — wygrywa (16/20, 80%)
  • York — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • York — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Cheltenham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cheltenham — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cheltenham — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cheltenham — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cheltenham — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cheltenham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cheltenham — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - York

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 York — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 York — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 York — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 York — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 York — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb CheltenhamCheltenham32Herb YorkYork

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. York jest o 167% lepsza niż Cheltenham pod względem odsetku wygranych meczów.

CheltenhamDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
3.30
3.35
Strzelone
1.60
1.50
1.55
Stracone
1.80
1.80
1.80
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
YorkDomWyjazdOgółem
Win %
100%
60%
80%
Śr. goli/mecz
3.60
2.50
3.05
Strzelone
2.70
1.70
2.20
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

York jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Cheltenham u siebie
1.70 gola/mecz
York na wyjeździe

Progi bramkowe

CheltenhamYork
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCheltenhamYork
Match Cards AVG
2.00 (1/1)
2.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 3.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
2
2
Highest in a Match
2
2
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCheltenhamYork
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50