Football Stats
Herb Northampton
NorthamptonŚr. pkt/mecz 0.35
Anglia / League Two1 września 2026 20:45
Herb Crawley Town
Crawley TownŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Northampton

3W — Northampton4D3W — Crawley Town

Streaki - Northampton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Northampton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Northampton — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Northampton — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Northampton — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Northampton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Crawley Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Crawley Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Crawley Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Crawley Town — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Crawley Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Northampton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Northampton — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Northampton — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Northampton — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Northampton — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Crawley Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb NorthamptonNorthampton11Herb Crawley TownCrawley Town
26.04Herb Crawley TownCrawley Town30Herb NorthamptonNorthampton
26.10Herb NorthamptonNorthampton30Herb Crawley TownCrawley Town
04.03Herb NorthamptonNorthampton10Herb Crawley TownCrawley Town
16.08Herb Crawley TownCrawley Town23Herb NorthamptonNorthampton
08.01Herb NorthamptonNorthampton01Herb Crawley TownCrawley Town
28.08Herb Crawley TownCrawley Town00Herb NorthamptonNorthampton
26.12Herb Crawley TownCrawley Town40Herb NorthamptonNorthampton
21.09Herb NorthamptonNorthampton22Herb Crawley TownCrawley Town
16.02Herb NorthamptonNorthampton00Herb Crawley TownCrawley Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Crawley Town jest o 200% lepsza niż Northampton pod względem odsetku wygranych meczów.

NorthamptonDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
1.70
2.10
1.90
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Crawley TownDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
2.00
1.90
Strzelone
0.60
0.80
0.70
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Ostatnie 10 meczów

Northampton jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Northampton u siebie
0.80 gola/mecz
Crawley Town na wyjeździe

Progi bramkowe

NorthamptonCrawley Town
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNorthamptonCrawley Town
Under 0.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
League Two — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bristol Rovers430192.25
2Barnet422082.00
3Walsall422082.00
4Crewe422082.00
5Oldham421171.75
6Cheltenham421171.75
7York421171.75
8Swindon Town421171.75
9Colchester421171.75
10Tranmere413061.50
11Grimsby413061.50
12Fleetwood Town413061.50
13Rotherham412151.25
14Newport County411241.00
15Exeter City411241.00
16Chesterfield411241.00
17Crawley Town411241.00
18Northampton403130.75
19Rochdale410330.75
20Salford City410330.75
21Gillingham403130.75
22Shrewsbury410330.75
23Accrington ST402220.50
24Port Vale402220.50