Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Port Vale
Streaki - Port Vale
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Port Vale — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Port Vale — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Port Vale — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Port Vale — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Port Vale — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Port Vale — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Port Vale — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Port Vale — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- Port Vale — powyżej 29.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 49.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 1.5 spalonych (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 4.5 spalonych (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 2.5 kartek (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 4.5 kartek (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 2.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Port Vale — poniżej 4.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
- Port Vale — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Exeter City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Exeter City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Exeter City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Exeter City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Exeter City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Exeter City — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Exeter City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Exeter City — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Exeter City — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Exeter City — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Exeter City — powyżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Exeter City — poniżej 11.5 rożnych (1/1, 100%)
- Exeter City — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Exeter City — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Exeter City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
Serie - Port Vale
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Port Vale — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Port Vale — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Exeter City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Exeter City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Exeter City — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Port Vale jest o 150% lepsza niż Exeter City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Port Vale | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 3.40 | 2.15 |
Strzelone | 0.40 | 0.90 | 0.65 |
Stracone | 0.50 | 2.50 | 1.50 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 70% | 0% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
| Exeter City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.70 | 2.80 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Lvs Swindon Town1-3
- 29.08.2026Dvs Crewe0-0
- 22.08.2026Dvs Tranmere1-1
- 15.08.2026Lvs Oldham0-2
- 02.05.2026Lvs Lincoln0-2
- 28.04.2026Wvs Stockport County2-1
- 25.04.2026Lvs Plymouth1-2
- 22.04.2026Lvs Cardiff0-1
- 19.04.2026Dvs Wigan0-0
- 16.04.2026Wvs Peterborough3-1
- 01.09.2026Dvs Barnet1-1
- 29.08.2026Lvs York1-2
- 22.08.2026Wvs Accrington ST2-0
- 15.08.2026Lvs Grimsby0-1
- 02.05.2026Lvs Bradford1-2
- 25.04.2026Dvs Burton Albion1-1
- 18.04.2026Dvs Stockport County3-3
- 11.04.2026Dvs Plymouth2-2
- 06.04.2026Wvs Doncaster3-0
- 03.04.2026Lvs Blackpool0-1
Progi bramkowe
| Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 100% (10/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 12.00 (2/40) | 12.00 (2/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 13.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.17 | 5.60 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/6) | 0% (0/5) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 31 | 28 | 3 |
| Ogółem | Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.17 | 7.20 | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Against | 83% (5/6) | 80% (4/5) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners Against | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Corners Against | 43 | 36 | 7 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Port Vale notuje o 260% wyższy wynik niż Exeter City pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.17 (6/6) | 3.60 (5/5) | 1.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (5/5) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Cards | 67% (4/6) | 80% (4/5) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Cards | 33% (2/6) | 40% (2/5) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 17% (1/6) | 20% (1/5) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/6) | 0% (0/5) | 0% (0/1) |
Total Cards | 19 | 18 | 1 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 1 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Port Vale | Exeter City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

