Football Stats
Herb Reading
ReadingŚr. pkt/mecz 1.25
Anglia / League One15 sierpnia 2026 13:30
Herb Luton
LutonŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Reading

4W — Reading3D3W — Luton

Streaki - Reading

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Reading — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Reading — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Reading — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Reading — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Reading — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Reading — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Reading — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Reading — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Luton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Luton — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Luton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Luton — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Luton — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Luton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Luton — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Luton — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Luton — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Luton — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Luton — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Luton — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Luton — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Luton — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Luton — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Luton — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Luton — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Reading

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Reading — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Reading — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu

Serie - Luton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Luton — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Luton — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb ReadingReading34Herb LutonLuton
07.03Herb LutonLuton23Herb ReadingReading
18.12Herb ReadingReading32Herb LutonLuton
19.04Herb ReadingReading11Herb LutonLuton
01.11Herb LutonLuton00Herb ReadingReading
07.05Herb LutonLuton10Herb ReadingReading
19.01Herb ReadingReading02Herb LutonLuton
21.04Herb LutonLuton00Herb ReadingReading
26.12Herb ReadingReading21Herb LutonLuton
04.07Herb LutonLuton05Herb ReadingReading

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Luton jest o 67% lepsza niż Reading pod względem odsetku wygranych meczów.

ReadingDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
LutonDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.10
2.70
2.90
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Reading jest o +13% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Reading u siebie
1.50 gola/mecz
Luton na wyjeździe

Progi bramkowe

ReadingLuton
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (20/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemReadingLuton
Match Cards AVG
4.05 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
81
81
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReadingLuton
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool321072.33
6Leyton Orient420261.50
7Mansfield Town320162.00
8Notts County413061.50
9Bradford420261.50
10Leicester412151.25
11Barnsley311141.33
12Burton Albion311141.33
13Oxford United311141.33
14Luton311141.33
15Plymouth411241.00
16AFC Wimbledon311141.33
17Peterborough411241.00
18Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wycombe402220.50
23Reading201110.50
24Wigan300300.00