Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Blackpool
Streaki - Blackpool
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Blackpool — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Blackpool — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Blackpool — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Blackpool — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Blackpool — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Blackpool — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 12.5 rożnych (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Blackpool — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Blackpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Wycombe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wycombe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Wycombe — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Wycombe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wycombe — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wycombe — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Blackpool
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Blackpool — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Wycombe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wycombe — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wycombe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blackpool jest o 13% lepsza niż Wycombe pod względem odsetku wygranych meczów.
| Blackpool | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Wycombe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.30 | 3.20 |
Strzelone | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
Stracone | 1.00 | 1.90 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.05.2026Wvs Reading1-0
- 25.04.2026Wvs Leyton Orient1-0
- 18.04.2026Wvs Wycombe1-0
- 11.04.2026Wvs Peterborough3-1
- 06.04.2026Lvs Stevenage0-1
- 03.04.2026Wvs Exeter City1-0
- 28.03.2026Wvs Burton Albion1-0
- 21.03.2026Dvs Cardiff0-0
- 17.03.2026Wvs Port Vale3-2
- 14.03.2026Lvs Doncaster1-2
- 02.05.2026Wvs Rotherham3-2
- 25.04.2026Lvs Lincoln3-4
- 18.04.2026Lvs Blackpool0-1
- 11.04.2026Dvs Huddersfield3-3
- 06.04.2026Lvs Bradford1-2
- 03.04.2026Lvs Stockport County0-3
- 28.03.2026Wvs Port Vale4-0
- 21.03.2026Lvs Leyton Orient0-2
- 17.03.2026Wvs Cardiff2-0
- 14.03.2026Lvs Luton1-2
Progi bramkowe
| Blackpool | Wycombe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
| Blackpool | Wycombe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
| Blackpool | Wycombe | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Blackpool | Wycombe | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | 3.50 (2/2) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Total Cards | 7 | 7 | — |
Highest in a Match | 4 | 4 | — |
Lowest in a Match | 3 | 3 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Blackpool | Wycombe | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 45% (9/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

