Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Mansfield Town
Streaki - Mansfield Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Mansfield Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mansfield Town — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Mansfield Town — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Mansfield Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Mansfield Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Mansfield Town — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Mansfield Town — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
- Mansfield Town — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
- Mansfield Town — powyżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
- Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
- Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
- Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Mansfield Town — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Mansfield Town — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Doncaster
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Doncaster — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Doncaster — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Doncaster — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Doncaster — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Doncaster — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Doncaster — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Doncaster — powyżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Doncaster — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Doncaster — powyżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
- Doncaster — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- Doncaster — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Doncaster — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
- Doncaster — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Doncaster — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Doncaster — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Doncaster — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Mansfield Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mansfield Town — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mansfield Town — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Doncaster
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Doncaster — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Doncaster — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Doncaster — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Doncaster jest o 57% lepsza niż Mansfield Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mansfield Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 1.70 | 2.60 |
Strzelone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
Stracone | 1.70 | 0.60 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 50% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Doncaster | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
Strzelone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.05.2026Wvs Cardiff5-4
- 28.04.2026Dvs Peterborough0-0
- 25.04.2026Wvs Huddersfield4-1
- 21.04.2026Wvs Stockport County1-0
- 18.04.2026Dvs Luton2-2
- 14.04.2026Dvs Leyton Orient0-0
- 11.04.2026Lvs Wigan1-2
- 06.04.2026Dvs Burton Albion0-0
- 03.04.2026Wvs Doncaster2-0
- 21.03.2026Wvs Northampton4-1
- 18.07.2026Wvs Linfield2-0
- 02.05.2026Wvs Peterborough3-1
- 25.04.2026Dvs Stevenage1-1
- 21.04.2026Lvs Lincoln0-2
- 18.04.2026Wvs Northampton3-1
- 11.04.2026Wvs Reading1-0
- 06.04.2026Lvs Exeter City0-3
- 03.04.2026Lvs Mansfield Town0-2
- 24.03.2026Wvs Port Vale1-0
- 21.03.2026Wvs Barnsley1-0
Progi bramkowe
| Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.00 (2/40) | 11.00 (2/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.60 | 3.33 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 20% (1/5) | 0% (0/3) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 60% (3/5) | 67% (2/3) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (3/5) | 67% (2/3) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (2/5) | 33% (1/3) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (1/5) | 0% (0/3) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 18 | 10 | 8 |
| Ogółem | Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.60 | 9.33 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 20% (1/5) | 0% (0/3) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Against | 60% (3/5) | 100% (3/3) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 60% (3/5) | 100% (3/3) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 60% (3/5) | 100% (3/3) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 40% (2/5) | 67% (2/3) | 0% (0/2) |
Corners Against | 38 | 28 | 10 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mansfield Town notuje o 11% wyższy wynik niż Doncaster pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.80 (5/5) | 5.00 (3/3) | 4.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 80% (4/5) | 67% (2/3) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Cards | 60% (3/5) | 67% (2/3) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 40% (2/5) | 67% (2/3) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Total Cards | 24 | 15 | 9 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 5 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mansfield Town | Doncaster | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

