Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Sheffield Wednesday
Streaki - Sheffield Wednesday
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sheffield Wednesday — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sheffield Wednesday — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sheffield Wednesday — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Sheffield Wednesday — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Sheffield Wednesday — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Sheffield Wednesday — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sheffield Wednesday — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sheffield Wednesday — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sheffield Wednesday — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sheffield Wednesday — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Sheffield Wednesday — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
- Sheffield Wednesday — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
- Sheffield Wednesday — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Sheffield Wednesday — przegrywa (14/20, 70%)
Streaki - Bradford
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bradford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bradford — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bradford — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bradford — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bradford — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bradford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bradford — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bradford — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Sheffield Wednesday
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sheffield Wednesday — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sheffield Wednesday — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sheffield Wednesday — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sheffield Wednesday — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sheffield Wednesday — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Bradford
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bradford — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bradford — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bradford — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bradford — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bradford — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bradford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Bradford — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bradford jest o 300% lepsza niż Sheffield Wednesday pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sheffield Wednesday | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.70 | 2.45 |
Strzelone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
Stracone | 1.50 | 2.10 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Bradford | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.80 | 2.20 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 0.60 | 1.60 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Leyton Orient2-1
- 02.05.2026Wvs West Brom2-1
- 25.04.2026Lvs Oxford United1-4
- 22.04.2026Lvs Middlesbrough0-1
- 18.04.2026Dvs Charlton1-1
- 11.04.2026Dvs Coventry0-0
- 06.04.2026Dvs Leicester1-1
- 03.04.2026Lvs Stoke City0-2
- 21.03.2026Lvs Hull City1-3
- 14.03.2026Lvs Ipswich0-2
- 15.08.2026Wvs Peterborough2-0
- 14.05.2026Lvs Bolton0-1
- 09.05.2026Lvs Bolton0-1
- 02.05.2026Wvs Exeter City2-1
- 25.04.2026Dvs Bolton1-1
- 21.04.2026Dvs Plymouth1-1
- 18.04.2026Dvs Barnsley2-2
- 11.04.2026Lvs Stevenage0-1
- 06.04.2026Wvs Wycombe2-1
- 03.04.2026Wvs Northampton1-0
Progi bramkowe
| Sheffield Wednesday | Bradford | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Sheffield Wednesday | Bradford | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Sheffield Wednesday | Bradford | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sheffield Wednesday | Bradford | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

