Football Stats
Herb Stoke City
Flaga AngliaStoke City
21. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Stoke City — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs7
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz4
Gs9
RB-5
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stoke City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Stoke City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Stoke City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Stoke City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Stoke City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Stoke City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Stoke City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Stoke City — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stoke City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stoke City — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stoke City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stoke City — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stoke City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stoke City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stoke City — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stoke City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stoke City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Stoke CityStoke City10Norwich
29.08Wolves41Herb Stoke CityStoke City
22.08Southampton31Herb Stoke CityStoke City
15.08Herb Stoke CityStoke City12Swansea
02.05Bristol City20Herb Stoke CityStoke City
25.04Herb Stoke CityStoke City13Portsmouth
21.04Herb Stoke CityStoke City13Millwall
18.04Wrexham20Herb Stoke CityStoke City
11.04Herb Stoke CityStoke City11Blackburn
06.04Derby20Herb Stoke CityStoke City

Stoke City — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.30
2.00
3.30
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
0.50
1.10
1.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.40
0.00
0.40
Stracone
0.80
1.30
2.10
BTTS %
40%
0%
20%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
60%
100%
80%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Stoke City

Wynik meczu

1-2
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
1-4
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (50%)
1-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Stoke City

Liczba goli w meczu

3
1 (25%)
1
1 (25%)
4
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
1
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00