Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Reading
Streaki - Reading
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Reading — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Reading — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Reading — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Reading — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Reading — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Reading — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Blackpool
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Blackpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Blackpool — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Blackpool — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Blackpool — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Blackpool — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 12.5 rożnych (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Blackpool — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Blackpool — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Blackpool — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Blackpool — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Blackpool — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Reading
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Reading — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Blackpool
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Blackpool — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blackpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Blackpool jest o 67% lepsza niż Reading pod względem odsetku wygranych meczów.
| Reading | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.00 | 2.80 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Blackpool | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.60 | 2.55 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs AFC Wimbledon0-0
- 15.08.2026Lvs Luton3-4
- 02.05.2026Lvs Blackpool0-1
- 25.04.2026Dvs Rotherham1-1
- 18.04.2026Lvs Cardiff1-3
- 11.04.2026Lvs Doncaster0-1
- 06.04.2026Lvs Lincoln1-2
- 03.04.2026Dvs Huddersfield1-1
- 28.03.2026Wvs Wigan3-0
- 21.03.2026Lvs Stevenage0-1
- 29.08.2026Wvs Peterborough4-0
- 22.08.2026Wvs Stockport County2-1
- 15.08.2026Dvs Wycombe1-1
- 02.05.2026Wvs Reading1-0
- 25.04.2026Wvs Leyton Orient1-0
- 18.04.2026Wvs Wycombe1-0
- 11.04.2026Wvs Peterborough3-1
- 06.04.2026Lvs Stevenage0-1
- 03.04.2026Wvs Exeter City1-0
- 28.03.2026Wvs Burton Albion1-0
Progi bramkowe
| Reading | Blackpool | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
| Reading | Blackpool | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
| Reading | Blackpool | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Reading | Blackpool | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | — | 3.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 7 | — | 7 |
Highest in a Match | 4 | — | 4 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Reading | Blackpool | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

