Football Stats
Herb Burton Albion
Burton AlbionŚr. pkt/mecz 1.45
Anglia / League One19 września 2026 13:30
Herb Mansfield Town
Mansfield TownŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Burton Albion

Streaki - Burton Albion

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Burton Albion — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Burton Albion — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Burton Albion — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Burton Albion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Burton Albion — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Burton Albion — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Burton Albion — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Burton Albion — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Burton Albion — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
  • Burton Albion — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Burton Albion — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)

Streaki - Mansfield Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mansfield Town — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mansfield Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mansfield Town — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mansfield Town — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — powyżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
  • Mansfield Town — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Burton Albion

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Burton Albion — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burton Albion — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Mansfield Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mansfield Town — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
06.04Herb Mansfield TownMansfield Town00Herb Burton AlbionBurton Albion
02.08Herb Burton AlbionBurton Albion21Herb Mansfield TownMansfield Town
01.03Herb Burton AlbionBurton Albion11Herb Mansfield TownMansfield Town
17.08Herb Mansfield TownMansfield Town33Herb Burton AlbionBurton Albion

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mansfield Town jest o 14% lepsza niż Burton Albion pod względem odsetku wygranych meczów.

Burton AlbionDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.20
2.25
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Mansfield TownDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
2.10
3.05
Strzelone
2.40
1.00
1.70
Stracone
1.60
1.10
1.35
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Burton Albion jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Burton Albion u siebie
1.00 gola/mecz
Mansfield Town na wyjeździe

Progi bramkowe

Burton AlbionMansfield Town
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBurton AlbionMansfield Town
Match Corners AVG
12.00 (1/40)
12.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBurton AlbionMansfield Town
Corners Earned Match
4.33
5.33
3.33
More Corners Than Opponent
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Over 2.5 Corners Earned
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
50% (3/6)
67% (2/3)
33% (1/3)
Over 5.5 Corners Earned
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Over 6.5 Corners Earned
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Corners Earned
26
16
10

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mansfield Town notuje o 25% wyższy wynik niż Burton Albion pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBurton AlbionMansfield Town
Match Cards AVG
4.50 (6/6)
4.00 (3/3)
5.00 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Cards
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Over 5.5 Cards
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Over 6.5 Cards
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Over 7.5 Cards
0% (0/6)
0% (0/3)
0% (0/3)
Total Cards
27
12
15
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
2
2
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBurton AlbionMansfield Town
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
League One — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Huddersfield4310102.50
3Blackpool421171.75
4Burton Albion421171.75
5Barnsley421171.75
7Luton421171.75
8Leyton Orient420261.50
10Notts County413061.50
11Bradford420261.50
12Mansfield Town420261.50
13Leicester412151.25
14Reading311141.33
15Oxford United311141.33
16Plymouth411241.00
17AFC Wimbledon411241.00
18Peterborough411241.00
19Bromley411241.00
20Doncaster403130.75
21Stevenage403130.75
22Wigan410330.75
24Wycombe402220.50