Football Stats
Herb Universitatea Cluj
Universitatea ClujŚr. pkt/mecz 1.85
Rumunia / Liga I17 sierpnia 2026 17:30
Herb Uta Arad
Uta AradŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Universitatea Cluj

Streaki - Universitatea Cluj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitatea Cluj — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Universitatea Cluj — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Universitatea Cluj — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Uta Arad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Uta Arad — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uta Arad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uta Arad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Uta Arad — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Uta Arad — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Uta Arad — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Uta Arad — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Uta Arad — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Uta Arad — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Uta Arad — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Uta Arad — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Universitatea Cluj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitatea Cluj — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Uta Arad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Uta Arad — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Uta Arad — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.08Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj21Herb Uta AradUta Arad
22.11Herb Uta AradUta Arad02Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
19.07Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj11Herb Uta AradUta Arad
02.12Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj01Herb Uta AradUta Arad
29.07Herb Uta AradUta Arad00Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
30.03Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj00Herb Uta AradUta Arad
04.02Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj13Herb Uta AradUta Arad
15.09Herb Uta AradUta Arad01Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
01.04Herb Uta AradUta Arad20Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
11.12Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj00Herb Uta AradUta Arad

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Universitatea Cluj jest o 57% lepsza niż Uta Arad pod względem odsetku wygranych meczów.

Universitatea ClujDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
0.60
1.50
1.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
52%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
12.56
11.00
11.82
Śr. faule/mecz
10.33
11.50
10.88
Uta AradDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.00
2.10
2.55
Strzelone
1.80
0.70
1.25
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
46%
48%
47%
Śr. strzały/mecz
13.40
16.30
14.85
Śr. faule/mecz
12.80
12.80
12.80

Ostatnie 10 meczów

Universitatea Cluj jest o +171% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Universitatea Cluj u siebie
0.70 gola/mecz
Uta Arad na wyjeździe

Progi bramkowe

Universitatea ClujUta Arad
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemUniversitatea ClujUta Arad
Match Corners AVG
9.65 (37/40)
9.65 (17/20)
9.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (29/37)
88% (15/17)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
73% (27/37)
82% (14/17)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
65% (11/17)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
46% (17/37)
35% (6/17)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
41% (15/37)
29% (5/17)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
27% (10/37)
24% (4/17)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
19% (7/37)
18% (3/17)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/37)
12% (2/17)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
6% (1/17)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUniversitatea ClujUta Arad
Corners Earned Match
4.83
4.35
5.30
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Corners Earned
193
87
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Uta Arad notuje o 14% wyższy wynik niż Universitatea Cluj pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUniversitatea ClujUta Arad
Match Cards AVG
4.45 (40/40)
4.15 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
178
83
95
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUniversitatea ClujUta Arad
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14