Football Stats
Herb Universitatea Craiova
Universitatea CraiovaŚr. pkt/mecz 1.70
Rumunia / Liga I7 września 2026 19:30
Herb Universitatea Cluj
Universitatea ClujŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Universitatea Craiova

Streaki - Universitatea Craiova

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitatea Craiova — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universitatea Craiova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Universitatea Cluj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universitatea Cluj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Universitatea Cluj — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Universitatea Cluj — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Universitatea Craiova

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitatea Craiova — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Craiova — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Universitatea Cluj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universitatea Cluj — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Universitatea Cluj — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.05Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova50Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
13.04Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj40Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
01.12Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj00Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
28.07Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova21Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
26.04Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj21Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
14.03Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova30Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
05.02Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova10Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
22.09Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj11Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova
26.05Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova00Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj
09.02Herb Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova22Herb Universitatea ClujUniversitatea Cluj

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Universitatea CraiovaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
2.00
2.55
Strzelone
2.40
0.90
1.65
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
19.14
Śr. faule/mecz
10.86
12.50
11.73
Universitatea ClujDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
0.90
1.60
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
55%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
13.63
12.13
12.88
Śr. faule/mecz
10.75
11.25
11.00

Ostatnie 10 meczów

Universitatea Craiova jest o +167% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Universitatea Craiova u siebie
0.90 gola/mecz
Universitatea Cluj na wyjeździe

Progi bramkowe

Universitatea CraiovaUniversitatea Cluj
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Universitatea Cluj notuje o 26% wyższy wynik niż Universitatea Craiova pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUniversitatea CraiovaUniversitatea Cluj
Match Corners AVG
8.81 (32/40)
7.81 (16/20)
9.81 (16/20)
Over 6.5 Corners
72% (23/32)
56% (9/16)
88% (14/16)
Over 7.5 Corners
69% (22/32)
56% (9/16)
81% (13/16)
Over 8.5 Corners
53% (17/32)
44% (7/16)
63% (10/16)
Over 9.5 Corners
31% (10/32)
25% (4/16)
38% (6/16)
Over 10.5 Corners
22% (7/32)
13% (2/16)
31% (5/16)
Over 11.5 Corners
19% (6/32)
13% (2/16)
25% (4/16)
Over 12.5 Corners
16% (5/32)
6% (1/16)
25% (4/16)
Over 13.5 Corners
9% (3/32)
0% (0/16)
19% (3/16)
Over 14.5 Corners
3% (1/32)
0% (0/16)
6% (1/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUniversitatea CraiovaUniversitatea Cluj
Corners Earned Match
4.67
4.50
4.85
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
187
90
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemUniversitatea CraiovaUniversitatea Cluj
Match Cards AVG
4.78 (40/40)
4.90 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
191
98
93
Highest in a Match
12
11
12
Lowest in a Match
0
0
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUniversitatea CraiovaUniversitatea Cluj
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga I — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Dinamo Bucuresti7421142.00
2Rapid7331121.71
5FCSB7322111.57
7Farul Constanta7241101.43
8Oţelul7241101.43
10Arges Pitesti7313101.43
11CFR 1907 Cluj630391.50
13FC Botosani714271.00
14Uta Arad713360.86
15FC Voluntari712450.71
16Csikszereda701610.14