Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Renaissance Berkane
Streaki - Renaissance Berkane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Renaissance Berkane — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Renaissance Berkane — powyżej 6.5 rożnych (5/6, 83%)
- Renaissance Berkane — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
- Renaissance Berkane — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Renaissance Berkane — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Renaissance Berkane — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Wydad AC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wydad AC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Wydad AC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wydad AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wydad AC — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Wydad AC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Wydad AC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Wydad AC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Wydad AC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Wydad AC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Wydad AC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Renaissance Berkane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Renaissance Berkane — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Renaissance Berkane — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Wydad AC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wydad AC — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Wydad AC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Renaissance Berkane jest o 43% lepsza niż Wydad AC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Renaissance Berkane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
Strzelone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Wydad AC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.30 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.06.2026Lvs FUS Rabat1-2
- 25.06.2026Dvs FAR Rabat2-2
- 21.06.2026Wvs Maghreb Fès2-1
- 18.06.2026Dvs Olympique Safi0-0
- 14.06.2026Lvs Hassania Agadir0-1
- 08.06.2026Wvs Ittihad Tanger1-0
- 03.06.2026Wvs Raja Casablanca1-0
- 24.05.2026Wvs CR Khemis Zemamra1-0
- 16.05.2026Wvs Wydad Fès3-1
- 10.05.2026Wvs CODM Meknès1-0
- 28.06.2026Lvs Olympique Dcheïra1-3
- 25.06.2026Lvs Maghreb Fès0-1
- 21.06.2026Lvs Difaa EL Jadida0-1
- 18.06.2026Lvs FUS Rabat1-2
- 14.06.2026Lvs FAR Rabat1-2
- 08.06.2026Wvs Olympique Safi1-0
- 03.06.2026Lvs Ittihad Tanger1-2
- 23.05.2026Wvs Hassania Agadir3-2
- 09.05.2026Wvs Raja Casablanca1-0
- 06.05.2026Wvs CODM Meknès2-0
Progi bramkowe
| Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wydad AC notuje o 400% wyższy wynik niż Renaissance Berkane pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 3.00 (2/40) | 1.00 (1/20) | 5.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.43 | 6.17 | 1.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (4/7) | 67% (4/6) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 71% (5/7) | 83% (5/6) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (5/7) | 83% (5/6) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (3/7) | 50% (3/6) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (3/7) | 50% (3/6) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (2/7) | 33% (2/6) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 17% (1/6) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 14% (1/7) | 17% (1/6) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 38 | 37 | 1 |
| Ogółem | Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.14 | 4.17 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (4/7) | 67% (4/6) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Corners Against | 71% (5/7) | 67% (4/6) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 43% (3/7) | 33% (2/6) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 29% (2/7) | 33% (2/6) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (2/7) | 33% (2/6) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (2/7) | 33% (2/6) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 29% (2/7) | 33% (2/6) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 29% (2/7) | 33% (2/6) | 0% (0/1) |
Corners Against | 29 | 25 | 4 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Renaissance Berkane notuje o 15% wyższy wynik niż Wydad AC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.56 (32/32) | 4.83 (18/18) | 4.21 (14/14) |
Over 0.5 Cards | 97% (31/32) | 100% (18/18) | 93% (13/14) |
Over 1.5 Cards | 94% (30/32) | 94% (17/18) | 93% (13/14) |
Over 2.5 Cards | 81% (26/32) | 83% (15/18) | 79% (11/14) |
Over 3.5 Cards | 66% (21/32) | 61% (11/18) | 71% (10/14) |
Over 4.5 Cards | 50% (16/32) | 50% (9/18) | 50% (7/14) |
Over 5.5 Cards | 34% (11/32) | 39% (7/18) | 29% (4/14) |
Over 6.5 Cards | 19% (6/32) | 28% (5/18) | 7% (1/14) |
Over 7.5 Cards | 13% (4/32) | 22% (4/18) | 0% (0/14) |
Total Cards | 146 | 87 | 59 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Renaissance Berkane | Wydad AC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

