Football Stats
Herb CODM Meknès
CODM MeknèsŚr. pkt/mecz 1.05
Maroko / Botola Pro2 lipca 2026 19:00
Herb FAR Rabat
FAR RabatŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy CODM Meknès

1W — CODM Meknès1D2W — FAR Rabat

Streaki - CODM Meknès

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CODM Meknès — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • CODM Meknès — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • CODM Meknès — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CODM Meknès — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CODM Meknès — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • CODM Meknès — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - FAR Rabat

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FAR Rabat — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FAR Rabat — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FAR Rabat — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FAR Rabat — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FAR Rabat — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
  • FAR Rabat — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - CODM Meknès

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CODM Meknès — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CODM Meknès — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - FAR Rabat

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FAR Rabat — jest niepokonany w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.07Herb CODM MeknèsCODM Meknès32Herb FAR RabatFAR Rabat
27.02Herb FAR RabatFAR Rabat30Herb CODM MeknèsCODM Meknès
23.01Herb CODM MeknèsCODM Meknès22Herb FAR RabatFAR Rabat
25.09Herb FAR RabatFAR Rabat40Herb CODM MeknèsCODM Meknès

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FAR Rabat jest o 60% lepsza niż CODM Meknès pod względem odsetku wygranych meczów.

CODM MeknèsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
2.40
1.85
Strzelone
0.70
0.70
0.70
Stracone
0.60
1.70
1.15
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
FAR RabatDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
1.80
2.25
Strzelone
1.90
0.90
1.40
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

FAR Rabat jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
CODM Meknès u siebie
0.90 gola/mecz
FAR Rabat na wyjeździe

Progi bramkowe

CODM MeknèsFAR Rabat
Over 0.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 1.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCODM MeknèsFAR Rabat
Match Cards AVG
4.61 (18/18)
4.61 (18/18)
Over 0.5 Cards
100% (18/18)
100% (18/18)
Over 1.5 Cards
94% (17/18)
94% (17/18)
Over 2.5 Cards
83% (15/18)
83% (15/18)
Over 3.5 Cards
72% (13/18)
72% (13/18)
Over 4.5 Cards
50% (9/18)
50% (9/18)
Over 5.5 Cards
22% (4/18)
22% (4/18)
Over 6.5 Cards
11% (2/18)
11% (2/18)
Over 7.5 Cards
11% (2/18)
11% (2/18)
Total Cards
83
83
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCODM MeknèsFAR Rabat
Under 0.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73