Football Stats
Herb Polonia Lidzbark Warm.
Polonia Lidzbark Warm.Śr. pkt/mecz 1.30
Poland / III Liga - Group 115 sierpnia 2026 17:00
Herb Wisła Płock II
Wisła Płock IIŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Polonia Lidzbark Warm.

Streaki - Polonia Lidzbark Warm.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polonia Lidzbark Warm. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/3, 100%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Wisła Płock II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wisła Płock II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wisła Płock II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisła Płock II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisła Płock II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisła Płock II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Polonia Lidzbark Warm.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Wisła Płock II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wisła Płock II — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Polonia Lidzbark Warm.Polonia Lidzbark Warm.11Herb Wisła Płock IIWisła Płock II
17.05Herb Polonia Lidzbark Warm.Polonia Lidzbark Warm.21Herb Wisła Płock IIWisła Płock II
20.10Herb Wisła Płock IIWisła Płock II21Herb Polonia Lidzbark Warm.Polonia Lidzbark Warm.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wisła Płock II jest o 67% lepsza niż Polonia Lidzbark Warm. pod względem odsetku wygranych meczów.

Polonia Lidzbark Warm.DomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.90
2.60
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Wisła Płock IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.60
1.70
1.65
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Wisła Płock II jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Polonia Lidzbark Warm. u siebie
1.70 gola/mecz
Wisła Płock II na wyjeździe

Progi bramkowe

Polonia Lidzbark Warm.Wisła Płock II
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
33% (2/6)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
67% (4/6)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
67% (4/6)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (6/6)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPolonia Lidzbark Warm.Wisła Płock II
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33