Football Stats
Herb Wisła Płock II
Wisła Płock IIŚr. pkt/mecz 1.65
Poland / III Liga - Group 129 sierpnia 2026 12:00
Herb Mławianka Mława
Mławianka MławaŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Wisła Płock II

Streaki - Wisła Płock II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Wisła Płock II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Wisła Płock II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Wisła Płock II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wisła Płock II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wisła Płock II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Wisła Płock II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wisła Płock II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Mławianka Mława

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mławianka Mława — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mławianka Mława — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mławianka Mława — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mławianka Mława — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mławianka Mława — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mławianka Mława — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Wisła Płock II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wisła Płock II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Serie - Mławianka Mława

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mławianka Mława — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Wisła Płock IIWisła Płock II53Herb Mławianka MławaMławianka Mława
07.03Herb Wisła Płock IIWisła Płock II21Herb Mławianka MławaMławianka Mława
22.08Herb Mławianka MławaMławianka Mława21Herb Wisła Płock IIWisła Płock II
19.04Herb Mławianka MławaMławianka Mława30Herb Wisła Płock IIWisła Płock II
21.09Herb Wisła Płock IIWisła Płock II42Herb Mławianka MławaMławianka Mława

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Wisła Płock IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
3.20
3.20
Strzelone
1.70
1.60
1.65
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Mławianka MławaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.80
2.40
3.10
Strzelone
2.20
1.10
1.65
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Wisła Płock II jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Wisła Płock II u siebie
1.10 gola/mecz
Mławianka Mława na wyjeździe

Progi bramkowe

Wisła Płock IIMławianka Mława
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWisła Płock IIMławianka Mława
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33