Football Stats
Herb Mazovia Minsk Mazowiecki
Mazovia Minsk MazowieckiŚr. pkt/mecz 1.83
Poland / III Liga - Group 15 września 2026 15:00
Herb Olimpia Zambrów
Olimpia ZambrówŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Mazovia Minsk Mazowiecki

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mazovia Minsk Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (3/3, 100%)
  • Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Mazovia Minsk Mazowiecki — jest niepokonany (5/6, 83%)

Streaki - Olimpia Zambrów

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olimpia Zambrów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
  • Olimpia Zambrów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olimpia Zambrów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Olimpia Zambrów — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Olimpia Zambrów — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Olimpia Zambrów — jest niepokonany w 1. połowie (12/17, 71%)
  • Olimpia Zambrów — nie wygrywa 1. połowę (12/17, 71%)

Serie - Mazovia Minsk Mazowiecki

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Olimpia Zambrów

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olimpia Zambrów — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpia Zambrów — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpia Zambrów — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpia Zambrów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpia Zambrów — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpia Zambrów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mazovia Minsk Mazowiecki jest o 25% lepsza niż Olimpia Zambrów pod względem odsetku wygranych meczów.

Mazovia Minsk MazowieckiDomWyjazdOgółem
Win %
33%
67%
50%
Śr. goli/mecz
4.67
4.00
4.33
Strzelone
2.33
2.67
2.50
Stracone
2.33
1.33
1.83
BTTS %
100%
100%
100%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Olimpia ZambrówDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
4.10
3.40
3.75
Strzelone
2.20
1.80
2.00
Stracone
1.90
1.60
1.75
BTTS %
80%
30%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Mazovia Minsk Mazowiecki jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.33 gola/mecz
Mazovia Minsk Mazowiecki u siebie
1.80 gola/mecz
Olimpia Zambrów na wyjeździe

Progi bramkowe

Mazovia Minsk MazowieckiOlimpia Zambrów
Over 0.5
100% (3/3)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (3/3)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (3/3)
60% (6/10)
Over 3.5
100% (3/3)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/3)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (3/6)
47% (8/17)
1. połowa — 1-3 gole
67% (4/6)
82% (14/17)
2. połowa — 1-2 gole
33% (2/6)
65% (11/17)
2. połowa — 1-3 gole
50% (3/6)
76% (13/17)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMazovia Minsk MazowieckiOlimpia Zambrów
Under 0.5
0% (0/26)
0% (0/6)
0% (0/20)
Under 1.5
12% (3/26)
0% (0/6)
15% (3/20)
Under 2.5
19% (5/26)
0% (0/6)
25% (5/20)
Under 3.5
35% (9/26)
17% (1/6)
40% (8/20)
Under 4.5
62% (16/26)
50% (3/6)
65% (13/20)
Under 5.5
92% (24/26)
100% (6/6)
90% (18/20)
III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33