Football Stats
Herb Polonia Lidzbark Warm.
Polonia Lidzbark Warm.Śr. pkt/mecz 1.15
Poland / III Liga - Group 112 września 2026 18:00
Herb Warta Sieradz
Warta SieradzŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Polonia Lidzbark Warm.

Streaki - Polonia Lidzbark Warm.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polonia Lidzbark Warm. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/6, 100%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (7/10, 70%)

Streaki - Warta Sieradz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Warta Sieradz — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Warta Sieradz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Sieradz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Warta Sieradz — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)

Serie - Polonia Lidzbark Warm.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Lidzbark Warm. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Serie - Warta Sieradz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Warta Sieradz — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Warta Sieradz — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.04Herb Polonia Lidzbark Warm.Polonia Lidzbark Warm.21Herb Warta SieradzWarta Sieradz
10.08Herb Warta SieradzWarta Sieradz22Herb Polonia Lidzbark Warm.Polonia Lidzbark Warm.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Warta Sieradz jest o 60% lepsza niż Polonia Lidzbark Warm. pod względem odsetku wygranych meczów.

Polonia Lidzbark Warm.DomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.40
1.90
1.65
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Warta SieradzDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.70
2.60
3.15
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.90
0.90
1.40
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Warta Sieradz jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Polonia Lidzbark Warm. u siebie
1.70 gola/mecz
Warta Sieradz na wyjeździe

Progi bramkowe

Polonia Lidzbark Warm.Warta Sieradz
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (3/10)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (7/10)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (7/10)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (9/10)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPolonia Lidzbark Warm.Warta Sieradz
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
III Liga - Group 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Weszlo6510162.67
2Widzew II6411132.17
3Wigry Suwałki6330122.00
4Swit6321111.83
6Wisła Płock II6321111.83
8Ząbkovia Ząbki6312101.67
9Pelikan Łowicz6312101.67
10Olimpia Zambrów630391.50
11Jagiellonia II623191.50
12Olimpia Elbląg621371.17
13Warta Sieradz621371.17
15ŁKS Łódź II610530.50
16Łomża602420.33
18Troszyn602420.33