Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Olimpia Elbląg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olimpia Elbląg — przegrywa u siebie (9/10, 90%)
- Olimpia Elbląg — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Olimpia Elbląg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Olimpia Elbląg — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Olimpia Elbląg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Olimpia Elbląg — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Olimpia Elbląg — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Pelikan Łowicz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pelikan Łowicz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Pelikan Łowicz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Pelikan Łowicz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pelikan Łowicz — jest niepokonany w 1. połowie (14/19, 74%)
- Pelikan Łowicz — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
Serie - Olimpia Elbląg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olimpia Elbląg — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Olimpia Elbląg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olimpia Elbląg — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Pelikan Łowicz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pelikan Łowicz — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pelikan Łowicz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pelikan Łowicz jest o 50% lepsza niż Olimpia Elbląg pod względem odsetku wygranych meczów.
| Olimpia Elbląg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.60 | 2.95 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 2.30 | 1.60 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Pelikan Łowicz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.20 | 2.35 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Wigry Suwałki1-3
- 22.08.2026Dvs Mazovia Minsk Mazowiecki2-2
- 19.08.2026Lvs Widzew II0-2
- 15.08.2026Wvs Olimpia Zambrów2-1
- 07.08.2026Wvs Polonia Lidzbark Warm.4-2
- 31.07.2026Lvs Wisła Płock II1-2
- 30.05.2026Dvs Lechia T. Mazowiecki0-0
- 23.05.2026Lvs Znicz Biała Piska2-3
- 17.05.2026Dvs Wisła Płock II1-1
- 13.05.2026Lvs Wigry Suwałki1-3
- 29.08.2026Lvs Ząbkovia Ząbki1-2
- 23.08.2026Dvs Troszyn1-1
- 19.08.2026Lvs Jagiellonia II0-3
- 15.08.2026Wvs ŁKS Łódź II2-1
- 07.08.2026Wvs Mławianka Mława1-0
- 01.08.2026Wvs Łomża3-2
- 07.06.2025Lvs Jagiellonia II1-4
- 31.05.2025Lvs Victoria Sulejówek0-1
- 25.05.2025Dvs Wisła Płock II1-1
- 21.05.2025Dvs Swit1-1
Progi bramkowe
| Olimpia Elbląg | Pelikan Łowicz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 79% (15/19) |
| Olimpia Elbląg | Pelikan Łowicz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 79% (15/19) |
| Olimpia Elbląg | Pelikan Łowicz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Olimpia Elbląg | Pelikan Łowicz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

