Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Ząbkovia Ząbki
Streaki - Ząbkovia Ząbki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ząbkovia Ząbki — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Ząbkovia Ząbki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ząbkovia Ząbki — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ząbkovia Ząbki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Ząbkovia Ząbki — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - Lechia T. Mazowiecki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lechia T. Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lechia T. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lechia T. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Lechia T. Mazowiecki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lechia T. Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lechia T. Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lechia T. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lechia T. Mazowiecki — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lechia T. Mazowiecki — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Ząbkovia Ząbki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ząbkovia Ząbki — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ząbkovia Ząbki — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ząbkovia Ząbki — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ząbkovia Ząbki — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Lechia T. Mazowiecki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lechia T. Mazowiecki — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lechia T. Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Lechia T. Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Lechia T. Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lechia T. Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lechia T. Mazowiecki — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lechia T. Mazowiecki jest o 125% lepsza niż Ząbkovia Ząbki pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ząbkovia Ząbki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 4.30 | 3.20 |
Strzelone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
Stracone | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
| Lechia T. Mazowiecki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.40 | 3.75 |
Strzelone | 2.80 | 1.40 | 2.10 |
Stracone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
BTTS % | 80% | 90% | 85% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Pelikan Łowicz2-1
- 22.08.2026Wvs Warta Sieradz4-0
- 19.08.2026Dvs Wigry Suwałki1-1
- 14.08.2026Lvs Mazovia Minsk Mazowiecki2-3
- 08.08.2026Wvs Widzew II1-0
- 01.08.2026Lvs Olimpia Zambrów0-5
- 30.05.2026Lvs Widzew II1-2
- 23.05.2026Dvs Wikielec2-2
- 16.05.2026Wvs Znicz Biała Piska6-2
- 13.05.2026Dvs Broń Radom0-0
- 29.08.2026Dvs Jagiellonia II1-1
- 23.08.2026Wvs ŁKS Łódź II4-3
- 19.08.2026Wvs Mławianka Mława3-2
- 14.08.2026Wvs Łomża5-2
- 08.08.2026Lvs Wisła Płock II1-2
- 31.07.2026Lvs Weszlo1-2
- 30.05.2026Dvs Olimpia Elbląg0-0
- 24.05.2026Lvs Mławianka Mława1-3
- 17.05.2026Wvs Swit2-0
- 13.05.2026Lvs Troszyn1-4
Progi bramkowe
| Ząbkovia Ząbki | Lechia T. Mazowiecki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Ząbkovia Ząbki | Lechia T. Mazowiecki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Ząbkovia Ząbki | Lechia T. Mazowiecki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ząbkovia Ząbki | Lechia T. Mazowiecki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

