Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Mazovia Minsk Mazowiecki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mazovia Minsk Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (3/3, 100%)
- Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
- Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
- Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
- Mazovia Minsk Mazowiecki — jest niepokonany (5/6, 83%)
Streaki - Wisła Płock II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wisła Płock II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Wisła Płock II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Wisła Płock II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wisła Płock II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wisła Płock II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Mazovia Minsk Mazowiecki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mazovia Minsk Mazowiecki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Wisła Płock II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wisła Płock II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Wisła Płock II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Wisła Płock II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mazovia Minsk Mazowiecki jest o 11% lepsza niż Wisła Płock II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mazovia Minsk Mazowiecki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 67% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.67 | 4.00 | 4.33 |
Strzelone | 2.33 | 2.67 | 2.50 |
Stracone | 2.33 | 1.33 | 1.83 |
BTTS % | 100% | 100% | 100% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| Wisła Płock II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.20 | 3.35 |
Strzelone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Stracone | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Polonia Lidzbark Warm.2-2
- 22.08.2026Dvs Olimpia Elbląg2-2
- 19.08.2026Wvs Swit2-1
- 14.08.2026Wvs Ząbkovia Ząbki3-2
- 08.08.2026Wvs Troszyn4-1
- 31.07.2026Lvs Jagiellonia II2-3
- 01.09.2026Lvs Puszcza Niepołomice0-2
- 29.08.2026Wvs Mławianka Mława5-3
- 23.08.2026Lvs Olimpia Zambrów3-4
- 19.08.2026Dvs Łomża1-1
- 15.08.2026Dvs Polonia Lidzbark Warm.1-1
- 08.08.2026Wvs Lechia T. Mazowiecki2-1
- 31.07.2026Wvs Olimpia Elbląg2-1
- 30.05.2026Wvs Bełchatów4-1
- 23.05.2026Wvs Swit3-2
- 17.05.2026Dvs Olimpia Elbląg1-1
Progi bramkowe
| Mazovia Minsk Mazowiecki | Wisła Płock II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 100% (3/3) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 100% (3/3) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/3) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (3/6) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (4/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 33% (2/6) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (3/6) | 80% (16/20) |
| Mazovia Minsk Mazowiecki | Wisła Płock II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 33% (1/3) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 33% (1/3) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/3) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (3/6) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (4/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 33% (2/6) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (3/6) | 80% (16/20) |
| Mazovia Minsk Mazowiecki | Wisła Płock II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (3/3) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (3/3) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 67% (2/3) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 33% (1/3) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/3) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (3/6) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (4/6) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 33% (2/6) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (3/6) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mazovia Minsk Mazowiecki | Wisła Płock II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/26) | 0% (0/6) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (2/26) | 0% (0/6) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 27% (7/26) | 0% (0/6) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 54% (14/26) | 17% (1/6) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 73% (19/26) | 50% (3/6) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 92% (24/26) | 100% (6/6) | 90% (18/20) |

