Football Stats
Herb Real Sociedad II
Real Sociedad IIŚr. pkt/mecz 1.15
Hiszpania / Segunda División5 września 2026 14:00
Herb Tenerife
TenerifeŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Real Sociedad II

0W — Real Sociedad II0D2W — Tenerife

Streaki - Real Sociedad II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Sociedad II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Real Sociedad II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Real Sociedad II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Sociedad II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Real Sociedad II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Real Sociedad II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Real Sociedad II — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad II — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Real Sociedad II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Tenerife

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tenerife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tenerife — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tenerife — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tenerife — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tenerife — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tenerife — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Tenerife — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tenerife — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Tenerife — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Tenerife — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Tenerife — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tenerife — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tenerife — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tenerife — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Real Sociedad II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Sociedad II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Sociedad II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Tenerife

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tenerife — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tenerife — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tenerife — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tenerife — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tenerife — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tenerife — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tenerife — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.04Herb Real Sociedad IIReal Sociedad II12Herb TenerifeTenerife
28.11Herb TenerifeTenerife20Herb Real Sociedad IIReal Sociedad II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tenerife jest o 17% lepsza niż Real Sociedad II pod względem odsetku wygranych meczów.

Real Sociedad IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
2.60
2.70
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
46%
45%
45%
Śr. strzały/mecz
13.90
13.70
13.80
Śr. faule/mecz
16.70
14.70
15.70
TenerifeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
2.30
1.85
Strzelone
0.80
1.20
1.00
Stracone
0.60
1.10
0.85
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
53%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
11.20
10.67
10.95
Śr. faule/mecz
15.10
15.11
15.11

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekReal Sociedad II vs Tenerife
1.20 gola/mecz
Real Sociedad II u siebie
1.20 gola/mecz
Tenerife na wyjeździe

Progi bramkowe

Real Sociedad IITenerife
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Sociedad II notuje o 15% wyższy wynik niż Tenerife pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemReal Sociedad IITenerife
Match Corners AVG
9.55 (38/40)
10.20 (20/20)
8.83 (18/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
85% (17/20)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
70% (14/20)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
65% (13/20)
61% (11/18)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
65% (13/20)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
50% (10/20)
28% (5/18)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
35% (7/20)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
25% (5/20)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
15% (3/20)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
10% (2/20)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemReal Sociedad IITenerife
Corners Earned Match
4.75
4.55
4.95
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
190
91
99

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Real Sociedad II notuje o 15% wyższy wynik niż Tenerife pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemReal Sociedad IITenerife
Match Cards AVG
5.15 (40/40)
5.50 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Total Cards
206
110
96
Highest in a Match
11
11
11
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal Sociedad IITenerife
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00