Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FC Andorra
Streaki - FC Andorra
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Andorra — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- FC Andorra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Andorra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Andorra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Andorra — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Andorra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- FC Andorra — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Andorra — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- FC Andorra — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Andorra — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- FC Andorra — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Andorra — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- FC Andorra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- FC Andorra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- FC Andorra — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
Streaki - Real Sociedad II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Sociedad II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Real Sociedad II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Real Sociedad II — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Real Sociedad II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - FC Andorra
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Andorra — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Andorra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Andorra — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Andorra — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Andorra — powyżej 2.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 FC Andorra — poniżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC Andorra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Serie - Real Sociedad II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Sociedad II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Real Sociedad II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Andorra jest o 50% lepsza niż Real Sociedad II pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Andorra | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.30 | 3.30 |
Strzelone | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 67% | 59% | 63% |
Śr. strzały/mecz | 19.50 | 12.40 | 15.95 |
Śr. faule/mecz | 12.50 | 14.10 | 13.30 |
| Real Sociedad II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 46% | 45% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 13.90 | 13.70 | 13.80 |
Śr. faule/mecz | 16.70 | 14.70 | 15.70 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Eibar0-1
- 24.08.2026Lvs Celta de Vigo II2-4
- 15.08.2026Wvs AD Ceuta FC5-1
- 31.05.2026Lvs Burgos0-1
- 24.05.2026Lvs AD Ceuta FC0-2
- 17.05.2026Lvs Deportivo La Coruna1-2
- 10.05.2026Wvs Las Palmas5-1
- 01.05.2026Lvs Albacete0-1
- 26.04.2026Wvs Leganes4-0
- 19.04.2026Wvs Valladolid1-0
- 31.08.2026Dvs Burgos2-2
- 22.08.2026Wvs Albacete2-1
- 14.08.2026Lvs Castellón0-1
- 30.05.2026Dvs Cultural Leonesa1-1
- 24.05.2026Lvs Albacete1-3
- 16.05.2026Dvs Mirandes2-2
- 11.05.2026Wvs Huesca2-1
- 03.05.2026Dvs Burgos0-0
- 25.04.2026Lvs Valladolid0-1
- 17.04.2026Lvs Racing Santander1-3
Progi bramkowe
| FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
| FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Real Sociedad II notuje o 21% wyższy wynik niż FC Andorra pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.32 (40/40) | 8.45 (20/20) | 10.20 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 50% (20/40) | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
Over 10.5 Corners | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.65 | 4.75 | 4.55 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 186 | 95 | 91 |
| Ogółem | FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.67 | 3.70 | 5.65 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (25/40) | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 187 | 74 | 113 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.58 (40/40) | 5.65 (20/20) | 5.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Cards | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Total Cards | 223 | 113 | 110 |
Highest in a Match | 11 | 10 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Andorra | Real Sociedad II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |

