Football Stats
Herb FAR Rabat
FAR RabatŚr. pkt/mecz 1.70
Maroko / Botola Pro5 lipca 2026 19:00
Herb CR Khemis Zemamra
CR Khemis ZemamraŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FAR Rabat

Streaki - FAR Rabat

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FAR Rabat — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • FAR Rabat — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FAR Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FAR Rabat — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • FAR Rabat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FAR Rabat — powyżej 8.5 rożnych (3/3, 100%)
  • FAR Rabat — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FAR Rabat — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FAR Rabat — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - CR Khemis Zemamra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CR Khemis Zemamra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • CR Khemis Zemamra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CR Khemis Zemamra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CR Khemis Zemamra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CR Khemis Zemamra — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CR Khemis Zemamra — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CR Khemis Zemamra — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CR Khemis Zemamra — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CR Khemis Zemamra — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
  • CR Khemis Zemamra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • CR Khemis Zemamra — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • CR Khemis Zemamra — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • CR Khemis Zemamra — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • CR Khemis Zemamra — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • CR Khemis Zemamra — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • CR Khemis Zemamra — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - FAR Rabat

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FAR Rabat — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FAR Rabat — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - CR Khemis Zemamra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CR Khemis Zemamra — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — powyżej 3.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — powyżej 3.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 CR Khemis Zemamra — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb FAR RabatFAR Rabat00Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra
07.03Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra00Herb FAR RabatFAR Rabat
08.03Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra12Herb FAR RabatFAR Rabat
03.11Herb FAR RabatFAR Rabat10Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra
14.02Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra01Herb FAR RabatFAR Rabat
20.09Herb FAR RabatFAR Rabat31Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra
20.05Herb FAR RabatFAR Rabat21Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra
11.12Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra02Herb FAR RabatFAR Rabat
07.10Herb FAR RabatFAR Rabat52Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra
26.01Herb CR Khemis ZemamraCR Khemis Zemamra12Herb FAR RabatFAR Rabat

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FAR Rabat jest o 33% lepsza niż CR Khemis Zemamra pod względem odsetku wygranych meczów.

FAR RabatDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
2.30
2.50
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
CR Khemis ZemamraDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.80
2.35
Strzelone
0.90
1.30
1.10
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

FAR Rabat jest o +46% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
FAR Rabat u siebie
1.30 gola/mecz
CR Khemis Zemamra na wyjeździe

Progi bramkowe

FAR RabatCR Khemis Zemamra
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FAR Rabat notuje o 67% wyższy wynik niż CR Khemis Zemamra pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFAR RabatCR Khemis Zemamra
Match Corners AVG
8.00 (2/40)
10.00 (1/20)
6.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Over 10.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 11.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFAR RabatCR Khemis Zemamra
Corners Earned Match
6.25
6.33
6.00
More Corners Than Opponent
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (4/4)
100% (3/3)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
75% (3/4)
67% (2/3)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
50% (2/4)
67% (2/3)
0% (0/1)
Over 7.5 Corners Earned
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Over 8.5 Corners Earned
25% (1/4)
33% (1/3)
0% (0/1)
Corners Earned
25
19
6

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. CR Khemis Zemamra notuje o 23% wyższy wynik niż FAR Rabat pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFAR RabatCR Khemis Zemamra
Match Cards AVG
5.19 (36/36)
4.68 (19/19)
5.76 (17/17)
Over 0.5 Cards
100% (36/36)
100% (19/19)
100% (17/17)
Over 1.5 Cards
97% (35/36)
95% (18/19)
100% (17/17)
Over 2.5 Cards
86% (31/36)
84% (16/19)
88% (15/17)
Over 3.5 Cards
81% (29/36)
74% (14/19)
88% (15/17)
Over 4.5 Cards
58% (21/36)
53% (10/19)
65% (11/17)
Over 5.5 Cards
33% (12/36)
26% (5/19)
41% (7/17)
Over 6.5 Cards
19% (7/36)
11% (2/19)
29% (5/17)
Over 7.5 Cards
17% (6/36)
11% (2/19)
24% (4/17)
Total Cards
187
89
98
Highest in a Match
12
11
12
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFAR RabatCR Khemis Zemamra
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73