Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy FUS Rabat
Streaki - FUS Rabat
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FUS Rabat — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- FUS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FUS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FUS Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FUS Rabat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FUS Rabat — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FUS Rabat — poniżej 6.5 rożnych (3/3, 100%)
- FUS Rabat — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- FUS Rabat — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FUS Rabat — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- FUS Rabat — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- FUS Rabat — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FUS Rabat — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Yacoub El Mansour
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yacoub El Mansour — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Yacoub El Mansour — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Yacoub El Mansour — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Yacoub El Mansour — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
- Yacoub El Mansour — obie drużyny strzelają (BTTS) (16/20, 80%)
- Yacoub El Mansour — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - FUS Rabat
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FUS Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — poniżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FUS Rabat — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Yacoub El Mansour
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yacoub El Mansour — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yacoub El Mansour — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yacoub El Mansour — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yacoub El Mansour — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yacoub El Mansour — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yacoub El Mansour — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Yacoub El Mansour — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FUS Rabat jest o 40% lepsza niż Yacoub El Mansour pod względem odsetku wygranych meczów.
| FUS Rabat | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.30 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Yacoub El Mansour | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.10 | 2.65 |
Strzelone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
Stracone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
BTTS % | 100% | 60% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.07.2026Dvs CR Khemis Zemamra1-1
- 28.06.2026Wvs Renaissance Berkane2-1
- 25.06.2026Lvs Kawkab Marrakech0-2
- 21.06.2026Lvs Olympique Dcheïra0-2
- 18.06.2026Wvs Wydad AC2-1
- 12.06.2026Dvs Maghreb Fès1-1
- 08.06.2026Dvs Difaa EL Jadida0-0
- 04.06.2026Dvs Hassania Agadir0-0
- 30.05.2026Dvs FAR Rabat1-1
- 11.05.2026Dvs Olympique Safi1-1
- 02.07.2026Dvs Difaa EL Jadida2-2
- 28.06.2026Lvs Maghreb Fès1-2
- 25.06.2026Wvs Raja Casablanca2-1
- 21.06.2026Wvs Olympique Safi1-0
- 18.06.2026Wvs Hassania Agadir2-1
- 14.06.2026Lvs Ittihad Tanger1-2
- 09.06.2026Dvs CODM Meknès1-1
- 03.06.2026Lvs CR Khemis Zemamra1-2
- 23.05.2026Lvs UTS Rabat1-2
- 11.05.2026Wvs Kawkab Marrakech2-1
Progi bramkowe
| FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Yacoub El Mansour notuje o 50% wyższy wynik niż FUS Rabat pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 4.40 (5/40) | 3.67 (3/20) | 5.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 20% (1/5) | 0% (0/3) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 9.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 2.60 | 1.33 | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 60% (3/5) | 33% (1/3) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 60% (3/5) | 33% (1/3) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (3/5) | 33% (1/3) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 20% (1/5) | 0% (0/3) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 13 | 4 | 9 |
| Ogółem | FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 1.80 | 2.33 | 1.00 |
More Corners Than Opponent | 60% (3/5) | 33% (1/3) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Against | 20% (1/5) | 33% (1/3) | 0% (0/2) |
Over 3.5 Corners Against | 20% (1/5) | 33% (1/3) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Against | 20% (1/5) | 33% (1/3) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (1/5) | 33% (1/3) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/5) | 0% (0/3) | 0% (0/2) |
Corners Against | 9 | 7 | 2 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FUS Rabat notuje o 390% wyższy wynik niż Yacoub El Mansour pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.55 (22/22) | 4.90 (20/20) | 1.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 86% (19/22) | 90% (18/20) | 50% (1/2) |
Over 1.5 Cards | 86% (19/22) | 90% (18/20) | 50% (1/2) |
Over 2.5 Cards | 73% (16/22) | 80% (16/20) | 0% (0/2) |
Over 3.5 Cards | 59% (13/22) | 65% (13/20) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Cards | 41% (9/22) | 45% (9/20) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 27% (6/22) | 30% (6/20) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 27% (6/22) | 30% (6/20) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 18% (4/22) | 20% (4/20) | 0% (0/2) |
Total Cards | 100 | 98 | 2 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 2 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FUS Rabat | Yacoub El Mansour | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

