Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Sporting CP
Streaki - Sporting CP
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting CP — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sporting CP — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sporting CP — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sporting CP — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sporting CP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sporting CP — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sporting CP — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Sporting CP — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Sporting CP — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sporting CP — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Sporting CP — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Sporting CP — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sporting CP — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sporting CP — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Sporting CP — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Vitória SC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vitória SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vitória SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vitória SC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vitória SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Vitória SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Vitória SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Vitória SC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Vitória SC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Vitória SC — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Vitória SC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Vitória SC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Vitória SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Sporting CP
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting CP — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Vitória SC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vitória SC — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Vitória SC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting CP jest o 117% lepsza niż Vitória SC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sporting CP | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.10 | 3.40 |
Strzelone | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Posiadanie piłki | 62% | 61% | 61% |
Śr. strzały/mecz | 17.11 | 14.50 | 15.74 |
Śr. faule/mecz | 12.33 | 11.90 | 12.11 |
| Vitória SC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.20 | 2.70 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 0.80 | 2.30 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 54% | 54% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 15.20 | 13.00 | 14.10 |
Śr. faule/mecz | 15.00 | 13.60 | 14.30 |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Estrela2-2
- 14.07.2026Wvs Celtic4-1
- 16.05.2026Wvs GIL Vicente3-0
- 11.05.2026Wvs Rio Ave4-1
- 04.05.2026Wvs Vitória SC5-1
- 29.04.2026Dvs Tondela2-2
- 26.04.2026Dvs AVS1-1
- 19.04.2026Lvs Benfica1-2
- 11.04.2026Wvs Estrela1-0
- 03.04.2026Wvs Santa Clara4-2
- 08.08.2026Lvs Arouca0-1
- 16.05.2026Lvs Nacional0-2
- 11.05.2026Lvs Casa Pia0-1
- 04.05.2026Lvs Sporting CP1-5
- 25.04.2026Wvs Rio Ave2-0
- 18.04.2026Wvs GIL Vicente1-0
- 11.04.2026Dvs AVS1-1
- 03.04.2026Wvs Tondela5-0
- 21.03.2026Lvs Benfica0-3
- 14.03.2026Lvs Famalicao1-2
Progi bramkowe
| Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sporting CP notuje o 27% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.21 (39/40) | 10.32 (19/20) | 8.15 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (31/39) | 89% (17/19) | 70% (14/20) |
Over 7.5 Corners | 69% (27/39) | 84% (16/19) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners | 59% (23/39) | 79% (15/19) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 46% (18/39) | 58% (11/19) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 36% (14/39) | 47% (9/19) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 18% (7/39) | 21% (4/19) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/39) | 21% (4/19) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/39) | 21% (4/19) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/39) | 16% (3/19) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.45 | 6.70 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 50% (10/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 218 | 134 | 84 |
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.70 | 3.45 | 3.95 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 148 | 69 | 79 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.88 (40/40) | 4.95 (20/20) | 4.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 195 | 99 | 96 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Vitória SC jest o 86% lepsza niż Sporting CP pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.88 | 9.00 | 16.75 |
Strzały celne / mecz | 3.88 | 4.50 | 3.25 |
Strzały niecelne / mecz | 6.00 | 2.25 | 9.75 |
Skuteczność strzałów | 14.6% | 33.3% | 4.5% |
Strzały na gola | 6.87 | 3.00 | 22.33 |
Strzały celne na gola | 2.07 | 1.50 | 4.33 |
Strzały Over 10.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
Strzały Over 11.5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
Strzały Over 12.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 13.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
Strzały Over 14.5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sporting CP notuje o 25% wyższy wynik niż Vitória SC pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.75 | 1.75 | 3.75 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Team Offsides AVG | 1.13 | 1.25 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Vitória SC jest o 24% lepsza niż Sporting CP pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.51 | 1.35 | 1.68 |
xGA (Against) | 0.69 | 0.67 | 0.72 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sporting CP | Vitória SC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 25% (5/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

