Football Stats
Herb Estrela
EstrelaŚr. pkt/mecz 0.85
Portugalia / Primeira Liga10 września 2026 21:15
Herb SC Braga
SC BragaŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Estrela

0W — Estrela3D3W — SC Braga

Streaki - Estrela

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrela — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Estrela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Estrela — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Estrela — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Estrela — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Estrela — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Estrela — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Estrela — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Estrela — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Estrela — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Estrela — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Estrela — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Estrela — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Estrela — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SC Braga

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Braga — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Braga — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • SC Braga — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • SC Braga — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • SC Braga — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • SC Braga — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • SC Braga — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • SC Braga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • SC Braga — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • SC Braga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • SC Braga — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SC Braga — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • SC Braga — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Estrela

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estrela — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 2.5 kartek w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — powyżej 2.5 kartek łącznie w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrela — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - SC Braga

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb SC BragaSC Braga22Herb EstrelaEstrela
03.01Herb EstrelaEstrela33Herb SC BragaSC Braga
19.01Herb EstrelaEstrela01Herb SC BragaSC Braga
11.08Herb SC BragaSC Braga11Herb EstrelaEstrela
02.03Herb SC BragaSC Braga30Herb EstrelaEstrela
28.09Herb EstrelaEstrela24Herb SC BragaSC Braga

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SC Braga jest o 233% lepsza niż Estrela pod względem odsetku wygranych meczów.

EstrelaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
46%
47%
46%
Śr. strzały/mecz
10.90
10.40
10.65
Śr. faule/mecz
14.90
12.30
13.60
SC BragaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.60
1.90
2.25
Strzelone
1.90
1.00
1.45
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
61%
58%
60%
Śr. strzały/mecz
9.75
9.38
9.56
Śr. faule/mecz
12.11
13.00
12.56

Ostatnie 10 meczów

Estrela jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Estrela u siebie
1.00 gola/mecz
SC Braga na wyjeździe

Progi bramkowe

EstrelaSC Braga
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Estrela notuje o 12% wyższy wynik niż SC Braga pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEstrelaSC Braga
Match Corners AVG
8.84 (38/40)
9.30 (20/20)
8.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
80% (16/20)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
63% (24/38)
65% (13/20)
61% (11/18)
Over 8.5 Corners
50% (19/38)
50% (10/20)
50% (9/18)
Over 9.5 Corners
34% (13/38)
40% (8/20)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
40% (8/20)
17% (3/18)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
25% (5/20)
11% (2/18)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
20% (4/20)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
15% (3/20)
0% (0/18)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
10% (2/20)
0% (0/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEstrelaSC Braga
Corners Earned Match
4.25
3.25
5.25
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
25% (5/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
40% (8/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
25% (5/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Corners Earned
170
65
105

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemEstrelaSC Braga
Match Cards AVG
5.00 (40/40)
5.05 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
200
101
99
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
3
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemEstrelaSC Braga
Strzały / mecz
10.80
11.00
10.50
Strzały celne / mecz
4.60
5.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
3.80
4.67
2.50
Skuteczność strzałów
18.5%
21.2%
14.3%
Strzały na gola
5.40
4.71
7.00
Strzały celne na gola
2.30
2.14
2.67
Strzały Over 10.5
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
40% (2/5)
33% (1/3)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
20% (1/5)
33% (1/3)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
20% (1/5)
33% (1/3)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
20% (1/5)
33% (1/3)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
20% (1/5)
33% (1/3)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
20% (1/5)
33% (1/3)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. SC Braga notuje o 300% wyższy wynik niż Estrela pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemEstrelaSC Braga
Match Offsides AVG
3.40
2.67
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (1/5)
0% (0/3)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.20
1.00
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
0% (0/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
0% (0/3)
100% (2/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Estrela jest o 66% lepsza niż SC Braga pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemEstrelaSC Braga
xG (For)
1.23
1.47
0.89
xGA (Against)
1.13
1.74
0.22
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEstrelaSC Braga
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00