Football Stats
Herb Rio Ave
Rio AveŚr. pkt/mecz 0.95
Portugalia / Primeira Liga28 sierpnia 2026 21:15
Herb Sporting CP
Sporting CPŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rio Ave

0W — Rio Ave1D9W — Sporting CP

Streaki - Rio Ave

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rio Ave — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Rio Ave — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rio Ave — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rio Ave — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rio Ave — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rio Ave — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Rio Ave — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rio Ave — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rio Ave — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rio Ave — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rio Ave — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Rio Ave — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Rio Ave — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sporting CP

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting CP — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sporting CP — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sporting CP — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sporting CP — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sporting CP — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Sporting CP — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sporting CP — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sporting CP — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Rio Ave

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rio Ave — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rio Ave — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rio Ave — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Rio Ave — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rio Ave — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rio Ave — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rio Ave — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Sporting CP

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting CP — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Rio AveRio Ave04Herb Sporting CPSporting CP
11.05Herb Rio AveRio Ave14Herb Sporting CPSporting CP
28.12Herb Sporting CPSporting CP40Herb Rio AveRio Ave
18.01Herb Rio AveRio Ave03Herb Sporting CPSporting CP
09.08Herb Sporting CPSporting CP31Herb Rio AveRio Ave
25.02Herb Rio AveRio Ave33Herb Sporting CPSporting CP
25.09Herb Sporting CPSporting CP20Herb Rio AveRio Ave
06.02Herb Rio AveRio Ave01Herb Sporting CPSporting CP
13.08Herb Sporting CPSporting CP30Herb Rio AveRio Ave
05.05Herb Rio AveRio Ave02Herb Sporting CPSporting CP

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting CP jest o 160% lepsza niż Rio Ave pod względem odsetku wygranych meczów.

Rio AveDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
0.70
0.80
0.75
Stracone
1.80
1.30
1.55
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
48%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
14.80
7.00
10.90
Śr. faule/mecz
11.00
11.60
11.30
Sporting CPDomWyjazdOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
4.00
3.10
3.55
Strzelone
2.90
2.10
2.50
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
62%
61%
62%
Śr. strzały/mecz
14.67
14.50
14.58
Śr. faule/mecz
11.67
11.90
11.79

Ostatnie 10 meczów

Sporting CP jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Rio Ave u siebie
2.10 gola/mecz
Sporting CP na wyjeździe

Progi bramkowe

Rio AveSporting CP
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rio Ave notuje o 11% wyższy wynik niż Sporting CP pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRio AveSporting CP
Match Corners AVG
10.13 (39/40)
10.65 (20/20)
9.58 (19/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
90% (18/20)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
79% (31/39)
85% (17/20)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
72% (28/39)
75% (15/20)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
56% (22/39)
65% (13/20)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
44% (17/39)
45% (9/20)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
35% (7/20)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
23% (9/39)
25% (5/20)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
20% (4/20)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRio AveSporting CP
Corners Earned Match
5.50
4.65
6.35
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Corners Earned
220
93
127

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sporting CP notuje o 27% wyższy wynik niż Rio Ave pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRio AveSporting CP
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
3.95 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Total Cards
179
79
100
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sporting CP jest o 29% lepsza niż Rio Ave pod względem strzałów na mecz.

OgółemRio AveSporting CP
Strzały / mecz
8.00
7.00
9.00
Strzały celne / mecz
3.00
1.50
4.50
Strzały niecelne / mecz
3.13
4.00
2.25
Skuteczność strzałów
21.9%
7.1%
33.3%
Strzały na gola
4.57
14.00
3.00
Strzały celne na gola
1.71
3.00
1.50
Strzały Over 10.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały Over 13.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sporting CP notuje o 25% wyższy wynik niż Rio Ave pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRio AveSporting CP
Match Offsides AVG
2.00
2.25
1.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
75% (3/4)
50% (2/4)
Match Offsides Over 2.5 %
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Match Offsides Over 3.5 %
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.13
1.00
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
75% (3/4)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sporting CP jest o 158% lepsza niż Rio Ave pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRio AveSporting CP
xG (For)
0.94
0.52
1.35
xGA (Against)
1.08
1.50
0.67
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRio AveSporting CP
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Under 3.5
68% (27/40)
85% (17/20)
50% (10/20)
Under 4.5
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00