Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Alverca
Streaki - Alverca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alverca — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Alverca — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Alverca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Alverca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Alverca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Alverca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Alverca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Alverca — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Alverca — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Alverca — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
- Alverca — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Alverca — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Alverca — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Alverca — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Alverca — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Alverca — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Alverca — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Alverca — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - SC Braga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- SC Braga — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- SC Braga — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- SC Braga — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- SC Braga — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- SC Braga — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- SC Braga — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- SC Braga — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- SC Braga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- SC Braga — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
- SC Braga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- SC Braga — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- SC Braga — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- SC Braga — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Alverca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alverca — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — powyżej 2.5 kartek w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Alverca — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - SC Braga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SC Braga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SC Braga jest o 150% lepsza niż Alverca pod względem odsetku wygranych meczów.
| Alverca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.30 | 2.50 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 48% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 10.40 | 10.10 | 10.25 |
Śr. faule/mecz | 13.10 | 10.80 | 11.95 |
| SC Braga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.90 | 2.25 |
Strzelone | 1.90 | 1.00 | 1.45 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Posiadanie piłki | 61% | 58% | 60% |
Śr. strzały/mecz | 9.75 | 9.38 | 9.56 |
Śr. faule/mecz | 12.11 | 13.00 | 12.56 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Santa Clara1-1
- 22.08.2026Lvs Sporting CP1-3
- 15.08.2026Dvs Estrela2-2
- 09.08.2026Lvs FC Porto0-2
- 16.05.2026Lvs Famalicao0-1
- 10.05.2026Dvs Estoril1-1
- 02.05.2026Lvs FC Porto0-1
- 24.04.2026Wvs Arouca2-1
- 18.04.2026Lvs Nacional0-1
- 12.04.2026Wvs Casa Pia3-1
- 31.08.2026Wvs Vitória SC1-0
- 27.08.2026Dvs Austria Vienna0-0
- 20.08.2026Wvs Austria Vienna2-0
- 13.08.2026Dvs Dinamo Minsk0-0
- 09.08.2026Dvs Moreirense2-2
- 06.08.2026Wvs Dinamo Minsk1-0
- 30.07.2026Wvs Železničar Pančevo4-0
- 22.07.2026Wvs Železničar Pančevo1-0
- 16.05.2026Dvs Estrela2-2
- 11.05.2026Dvs Benfica2-2
Progi bramkowe
| Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Alverca notuje o 17% wyższy wynik niż SC Braga pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.08 (38/40) | 9.75 (20/20) | 8.33 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (30/38) | 80% (16/20) | 78% (14/18) |
Over 7.5 Corners | 68% (26/38) | 75% (15/20) | 61% (11/18) |
Over 8.5 Corners | 58% (22/38) | 65% (13/20) | 50% (9/18) |
Over 9.5 Corners | 42% (16/38) | 55% (11/20) | 28% (5/18) |
Over 10.5 Corners | 32% (12/38) | 45% (9/20) | 17% (3/18) |
Over 11.5 Corners | 21% (8/38) | 30% (6/20) | 11% (2/18) |
Over 12.5 Corners | 16% (6/38) | 20% (4/20) | 11% (2/18) |
Over 13.5 Corners | 11% (4/38) | 20% (4/20) | 0% (0/18) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/38) | 15% (3/20) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.28 | 5.30 | 5.25 |
More Corners Than Opponent | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 211 | 106 | 105 |
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.77 | 4.25 | 3.30 |
More Corners Than Opponent | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Against | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Against | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 151 | 85 | 66 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. SC Braga notuje o 21% wyższy wynik niż Alverca pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.53 (40/40) | 4.10 (20/20) | 4.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 25% (5/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 181 | 82 | 99 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. SC Braga jest o 14% lepsza niż Alverca pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 9.67 | 9.25 | 10.50 |
Strzały celne / mecz | 3.17 | 2.75 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 4.17 | 5.00 | 2.50 |
Skuteczność strzałów | 12.1% | 10.8% | 14.3% |
Strzały na gola | 8.29 | 9.25 | 7.00 |
Strzały celne na gola | 2.71 | 2.75 | 2.67 |
Strzały Over 10.5 | 50% (3/6) | 50% (2/4) | 50% (1/2) |
Strzały Over 11.5 | 50% (3/6) | 50% (2/4) | 50% (1/2) |
Strzały Over 12.5 | 33% (2/6) | 50% (2/4) | 0% (0/2) |
Strzały Over 13.5 | 33% (2/6) | 50% (2/4) | 0% (0/2) |
Strzały Over 14.5 | 17% (1/6) | 25% (1/4) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 67% (4/6) | 50% (2/4) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 17% (1/6) | 25% (1/4) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/6) | 0% (0/4) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/6) | 0% (0/4) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. SC Braga notuje o 140% wyższy wynik niż Alverca pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.20 | 2.33 | 4.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (5/5) | 100% (3/3) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 80% (4/5) | 67% (2/3) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 80% (4/5) | 67% (2/3) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 20% (1/5) | 0% (0/3) | 50% (1/2) |
Team Offsides AVG | 2.60 | 1.67 | 4.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 80% (4/5) | 67% (2/3) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 80% (4/5) | 67% (2/3) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 60% (3/5) | 33% (1/3) | 100% (2/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Alverca jest o 9% lepsza niż SC Braga pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.94 | 0.97 | 0.89 |
xGA (Against) | 1.00 | 1.38 | 0.22 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Alverca | SC Braga | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

