Football Stats
Herb CA La Paz
CA La PazŚr. pkt/mecz 1.40
Meksyk / Liga de Expansión MX22 sierpnia 2026 05:00
Herb Cruz Azul Hidalgo
Cruz Azul HidalgoŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy CA La Paz

Streaki - CA La Paz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CA La Paz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CA La Paz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CA La Paz — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • CA La Paz — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • CA La Paz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CA La Paz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Cruz Azul Hidalgo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruz Azul Hidalgo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (3/4, 75%)
  • Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany w 2. połowie (3/4, 75%)
  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - CA La Paz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CA La Paz — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Cruz Azul Hidalgo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb CA La PazCA La Paz11Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cruz Azul Hidalgo jest o 14% lepsza niż CA La Paz pod względem odsetku wygranych meczów.

CA La PazDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.90
2.65
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Cruz Azul HidalgoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

CA La Paz jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
CA La Paz u siebie
1.10 gola/mecz
Cruz Azul Hidalgo na wyjeździe

Progi bramkowe

CA La PazCruz Azul Hidalgo
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (3/4)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (3/4)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (2/4)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
50% (2/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCA La PazCruz Azul Hidalgo
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00