Football Stats
Herb Cruz Azul Hidalgo
Cruz Azul HidalgoŚr. pkt/mecz 1.38
Meksyk / Liga de Expansión MX29 sierpnia 2026 20:00
Herb Tepatitlán
TepatitlánŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Cruz Azul Hidalgo

Streaki - Cruz Azul Hidalgo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (2/2, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (2/2, 100%)
  • Cruz Azul Hidalgo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cruz Azul Hidalgo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cruz Azul Hidalgo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tepatitlán

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tepatitlán — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tepatitlán — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tepatitlán — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tepatitlán — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tepatitlán — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tepatitlán — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Cruz Azul Hidalgo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cruz Azul Hidalgo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Tepatitlán

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tepatitlán — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tepatitlán — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Cruz Azul HidalgoCruz Azul Hidalgo60Herb TepatitlánTepatitlán

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tepatitlán jest o 13% lepsza niż Cruz Azul Hidalgo pod względem odsetku wygranych meczów.

Cruz Azul HidalgoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
31%
Śr. goli/mecz
2.30
1.67
2.15
Strzelone
1.30
0.33
1.08
Stracone
1.00
1.33
1.08
BTTS %
70%
33%
62%
Czyste konto %
20%
33%
23%
Nie strzelił %
10%
67%
23%
TepatitlánDomWyjazdOgółem
Win %
70%
0%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.80
0.70
1.25
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Cruz Azul Hidalgo jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Cruz Azul Hidalgo u siebie
0.70 gola/mecz
Tepatitlán na wyjeździe

Progi bramkowe

Cruz Azul HidalgoTepatitlán
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (3/5)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (3/5)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (3/5)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (3/5)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCruz Azul HidalgoTepatitlán
Under 0.5
6% (2/33)
8% (1/13)
5% (1/20)
Under 1.5
24% (8/33)
23% (3/13)
25% (5/20)
Under 2.5
67% (22/33)
69% (9/13)
65% (13/20)
Under 3.5
76% (25/33)
92% (12/13)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (29/33)
92% (12/13)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (33/33)
100% (13/13)
100% (20/20)
Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00