Football Stats
Herb Alebrijes de Oaxaca
Alebrijes de OaxacaŚr. pkt/mecz 1.15
Meksyk / Liga de Expansión MX28 sierpnia 2026 03:00
Herb Tapatío
TapatíoŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Alebrijes de Oaxaca

Streaki - Alebrijes de Oaxaca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tapatío

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tapatío — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tapatío — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tapatío — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tapatío — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tapatío — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tapatío — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tapatío — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)

Serie - Alebrijes de Oaxaca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alebrijes de Oaxaca — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Tapatío

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tapatío — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tapatío — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tapatío — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tapatío — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tapatío — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tapatío — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca11Herb TapatíoTapatío
13.03Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca43Herb TapatíoTapatío
03.10Herb TapatíoTapatío01Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
01.02Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca13Herb TapatíoTapatío
17.08Herb TapatíoTapatío60Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
08.03Herb TapatíoTapatío12Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
01.08Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca11Herb TapatíoTapatío
03.03Herb TapatíoTapatío11Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca
04.08Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca40Herb TapatíoTapatío
22.03Herb TapatíoTapatío01Herb Alebrijes de OaxacaAlebrijes de Oaxaca

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tapatío jest o 33% lepsza niż Alebrijes de Oaxaca pod względem odsetku wygranych meczów.

Alebrijes de OaxacaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
3.50
3.10
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.40
2.30
1.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
TapatíoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
3.90
3.30
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
0.90
2.20
1.55
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Tapatío jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Alebrijes de Oaxaca u siebie
1.70 gola/mecz
Tapatío na wyjeździe

Progi bramkowe

Alebrijes de OaxacaTapatío
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlebrijes de OaxacaTapatío
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00